У Львові розпочали масову переробку ялинок, які мешканці міста здали після завершення різдвяно-новорічних свят. Станом на 22 січня на міську станцію компостування надійшло понад 10 тонн хвойних дерев. Спеціалізовані комунальні служби забезпечили збір та транспортування деревини з майданчиків поблизу житлових будинків.
Усі зібрані дерева проходять через подрібнювач, який перетворює їх на тріску. Отримана сировина стає частиною органічного добрива, яке виготовляють на станції компостування. Такий метод утилізації дозволяє уникнути накопичення відходів на сміттєвих полігонах та дає можливість повторно використовувати природні ресурси для потреб міського господарства.
Окрему увагу приділили головній ялинці Львова, яку також демонтували цього тижня. Її залишки вперше передали до притулку «Домівка врятованих тварин». Хвоя та деревина слугуватимуть кормом і підстилкою для підопічних закладу, допомагаючи забезпечити комфортні умови для звірів у зимовий період.
