Дрогобицька лікарня отримала сім зарядних станцій на випадок блекаутів

Дрогобицька міська лікарня №1 отримала сім портативних зарядних електростанцій від благодійного фонду RePower Ukraine. Обладнання слугуватиме додатковим джерелом резервного живлення для медичного закладу в період можливих вимкнень електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.

Отримані пристрої вже розмістили в операційних блоках та відділеннях реанімації. Вони забезпечуватимуть безперебійну роботу критично важливого медичного обладнання та засобів зв’язку в найкритичніші моменти, коли стабільне живлення є життєво необхідним для пацієнтів.

Як зазначив директор лікарні Андрій Коцюба, медична установа забезпечена потужними генераторами, проте портативні станції виконуватимуть функцію швидкої «підстраховки». Вони миттєво компенсуватимуть нестачу живлення під час технічних збоїв чи в моменти запуску основних генераторів, гарантуючи безперервну роботу медиків.