Через капітальний ремонт траси Львів-Шегині рух транспорту через Городок тимчасово перекриють

18 липня 2018 - In Lviv
Через капітальний ремонт траси Львів-Шегині рух транспорту через Городок тимчасово перекриють

У м. Городок на Львівщині розпочали капітальний ремонт автомобільної дороги, що є частиною траси державного значення М-11 Львів – Шегині. Відтак рух у місці проведення робіт обмежений, а від 18 липня вказану трасу у Городку повністю перекриють, пустивши потік транспорту по об’їзній.

Служба автомобільних доріг у Львівській області розпочала капітальний ремонт траси Львів-Шегині на двох ділянках: 24+960 - км 28+757 та км 30+020 - км 32+460.

На першій ділянці зараз фрезерують дорожнє покриття. А на другій ‒ розбирають тротуар та металеве огородження, демонтовують автопавільйони, кладуть бортовий камінь, поребрик та бруківку.

Також, окрім ремонту двох ділянок, підрядна організація відремонтує два мостові переходи через річки Верещиця та Потічок. На мості через р. Верещиця вже розпочали роботи, там демонтовують тротуарні блоки та розбирають дорожнє покриття.

Об'їзд

фото Служби автомобільних доріг у Львівській області

На ділянках, де тривають ремонтні роботи, рух обмежений, здійснюється однією смугою. Однак їх планують повністю перекрити, а об’їзд буде здійснюватися по об’їздній м.Городок.

Речниця Служби автомобільних доріг на Львівщині Оксана Богуш уточнила ZAXID.NET, що перекривати рух через Городок планують від завтра, 18 липня.

Схема об'їзду (клікніть для збільшення)

Нагадаємо, капітальний ремонт двох ділянок дороги державного значення Львів-Шегині проводить ТОВ «Автомагістраль-Південь» за 155,9 млн грн.

Loading...
Коментарі (0)