Депутат пропонує побудувати у Львові нові транспортні розв'язки

19 листопада 2017 - In Lviv
Депутат пропонує побудувати у Львові нові транспортні розв'язки

На сесії Львівської міської ради депутат ЛМР Іван Гринда звернувся до міського голови Андрія Садового з ініціативою побудувати в місті нові транспортні розв'язки.

Так, йдеться про будівництво кільцевої дороги на вул. Личаківській – вул. Пасічній та створення транспортної розв’язки вулиць Городоцької – Сяйво – Кузневича – це добудова додаткової смуги руху від кільця вул. Зеленої-Луганської до вул. Зубрівської.

«Попри те, що значна частина міського бюджету витрачається на ремонт доріг, поточний рік чітко продемонстрував, що головна причина виникнення заторів у Львові – це передусім відсутність сучасних інфраструктурних транспортних розв’язок, – зазначив укропівець Іван Гринда у своєму запиті. – Крім цього, ми впевненні, якщо вже наступного року почнеться реалізація зазначених транспортних проектів, то це полегшить у майбутньому пересування містом та дасть можливість позбутися значної кількості заторів, в яких щодня простоюють тисячі львів’ян».

За словам депутата, витрати на будування розв'язок складуть 8-10 мільйонів гривень, що може собі дозволити місто. До прикладу, цьогорічний бюджет розвитку міста складає 1 мільярд 900 гривень.

Зазначимо, за останні декілька років у Львові значно зросла кількість приватного транспорту. Це призвело до збільшення автівок на вулицях міста, які й раніше були перевантажені транспортом. Найболючіше така ситуація вдарила по громадському транспорту, який значну частину робочого часу простоює в заторах.

Схожі статті:

ТранспортУ Львові проводять ямкові ремонти доріг

ТранспортУ Львівській області масово штрафують водіїв вантажівок

ТранспортНа Львівщині люди перекрили трасу, вимагаючи відремонтувати ями

ТранспортМер Львова похизувався дорогами зробленими ще до Євро 2012

ТранспортУ центрі Львова виникли затори через перекриття вул. Коперника

Рейтинг: 0 Голосів: 0 210 переглядів
Loading...
Коментарі (0)