Громадський транспорт Львова перевозитиме тільки за посвідченнями та довідками

7 квітня 2020 - In Lviv
Громадський транспорт Львова перевозитиме тільки за посвідченнями та довідками

Відтепер у Львові користуватися громадським пасажирським транспортом мають право тільки представники особливих категорій.

Про це, 6 квітня, повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Львівської міської ради Ірина Маруняк. Так, за її словами, їхати в громадському транспорті можуть тільки ті особи, які добираються на роботу.

– Від сьогодні громадський транспорт Львова працюватиму в режимі спецперевезень. Це означає, що користуватися цим транспортом матимуть право працівники сфери, які забезпечують життєдіяльність міста. Зокрема, – працівники медичних установ, банківські працівники, працівники установ, які забезпечують продуктами мешканців, енерго- та водозабезпечення, соціальні служби та інших установ, які передбачені постановою Кабміну від 2 квітня №255, – сказала вона.

Кожен з цих осіб повинен мати при собі посвідчення, яке підтверджує, що він є працівником цієї галузі, або ж – довідку від керівництва підприємства. Водночас, за словами Ірини Маруняк, водії не перевірятимуть документів. Тому міськрада покликається до совісті мешканців. Але попереджає, що перевірити документи має право поліція.

А за порушення – покарання у розмірі від 17 тисяч до 34 тисяч гривень.

 

Loading...
Коментарі (0)