Коперніка перекрито, "перша леді" відвідає Форум видавців у Львові

11 вересня 2015 - In Lviv
Коперніка перекрито,

Сьогодні, 11 вересня, о 16:00 дружина Президента України Марина Порошенко разом з дітьми відвідає Форум видаців у Львові.

Вона візьме участь в акції «Книжка від зірки» на дитячому Форумі. Захід відбудеться у Національному музеї ім. А. Шептицького на проспекті Свободи, 20, повідомляє прес-служба ЛМР.

Акція «Книжка від зірки на дитячому Форумі відбувається щодня за участі відомих людей мистецтва, шоу-бізнесу та спорту. Разом із дітьми зірки читатимуть улюблені книжки, розкриють таємниці успіху, проведуть експрес-конкурси на знання літератури.

По завершенню передбачений підхід до преси. Орієнтовний час підходу – 16.30.

Через це у Львові перекрили вул. Коперніка. Мешканці Львова засуджують таке перекриття і так завантаженого і частково перекритого ремонтами центру міста, що дуже ускладнює пересування містом.

У соціальні мережі фейсбук, люди обурюються такою поведінкою ЛМР та нової поліції що безпричинно перекриває вулиці:
Скільки ще треба в цій країні революцій, щоб коли приїжджає перша леді її чоловік чи її собачка вже на кінець то ПЕРЕСТАЛИ ПЕРЕКРИВАТИ ВУЛИЦІ, евакуатором забирати з парковок машини?

Нагадаємо, 29 липня близько десяти машин, евакуатором переставили з дозволеної парковки, на пл. Катедральні спочатку до пам'ятника А. Міцкевичу, а потім до іншого боку площі Ринок, як пояснили в ДАЇ причина - приїзд Порошенка.
 

Схожі статті:

КультураНа Форумі видавців у Львові очікують більше 40 тисяч відвідувачів

У світіЯпонія передала 348 авто для української поліції

КультураДвадцять третій форум видавців у Львові

ПолітикаДуже дивні реформи, ПРЕЗУМЦІЇ НЕВИНУВАТОСТІ НЕ ІСНУЄ – Яценюк

КриміналУ Львові поліцейськими хочуть стати вже більше 2 тисяч осіб

Рейтинг: 0 Голосів: 0 810 переглядів
Loading...
Коментарі (0)