Культура паркування у Львові. To be or not to be?

29 липня 2016 - Viar
Культура паркування у Львові. To be or not to be?

Насправді ж порушників – набагато більше, адже чимало шоферів отримують від інспекторів поліції лише усне зауваження. Де у Львові найчастіше паркуються з порушеннями? Якими штрафами за це карають? А також куди скаржитися мешканцям, які натрапляють на неправильно припарковані автівки? – дізнавались журналісти Tvoemisto.tv. Разом із представником Соціальної ініціативи «Хтось не зробить!» Олегом Котисом ми шукали та фіксували випадки порушень на дорогах і тротуарах Львова. 

Вуличне паркування – найбільш неефективне і несправедливе використання простору. Успішні міста намагаються відмовитися від нього: підбирають і випробовують різні варіанти. Тим часом деякі вулиці Львова все ще нагадують суцільну парковку. Місцеві водії нарікають на складність у пошуках місця, особливо в центрі. Чиновники й активісти пропонують альтернативу – будівництво підземних чи багаторівневих надземних паркінгів. Цей процес потребує інвесторів і часу для реалізації.

Проблема ж лишається невирішеною. Поки одні водії ставлять свої автівки на тротуарах, заважаючи пішоходам і велосипедистам, інші – паркуються на переходах і перехрестях, створюючи небезпечні аварійні ситуації. Подекуди львівські шофери навіть не бажають докладати зусиль, аби лишати машини, не порушуючи правила.

Читайте також: 50% водіїв у Львові не платять за паркування: як на це вплинути?

Упродовж липня львівські інспектори склали понад 1000 постанов про накладення штрафу за неправильне паркування. А від початку цього року такі постанови у Львові отримали майже 12 тисяч водіїв (деякі з них – повторно), – розповіла Tvoemisto.tv прес-секретар Управління патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

За її словами, найбільше фактів порушень Правил дорожнього руху (§15 «Зупинка і стоянка») фіксують у Галицькому районі Львова, «друге місце» ділять між собою Франківський та Личаківський райони. Найчастіше водії порушують ПДР, паркуючись біля знаку 3.34 «Зупинка заборонена», а також стаючи на зупинках громадського транспорту. 

Tvoemisto.tv пропонує наочні приклади, які нам вдалося зафіксувати на фото. Ми погрупували випадки порушень на кілька категорій:

1. паркування у межах дії знака 3.34 «Зупинка заборонена»;
2. паркування на перехрестях та пішохідних переходах (заборонено Правилами дорожнього руху);
3. вулиці з двостороннім рухом, де автомобілі паркуються з обох боків, ускладнюючи проїзд іншим машинам;
4. вулиці, де водії паркують транспортні засоби на тротуарах, не завжди лишаючи при цьому 2-метровий простір для руху пішоходів.

 

Схожі статті:

ТранспортСадовий буде боротися з порушниками паркування

ТранспортУ центрі Львова для обмеження паркування на тротуарах встановлять 1280 стовпців

ПолітикаПоліція оштрафувала Парасюка за їзду без посвідчення водія

КриміналПатрульні поліцейські у Львові порушують правила паркування

ТранспортВодії маршруток найчастіше порушують правила на дорозі

Рейтинг: 0 Голосів: 0 381 перегляд
Loading...
Коментарі (0)