Культура паркування у Львові. To be or not to be?

29 липня 2016 - Viar
Культура паркування у Львові. To be or not to be?

Насправді ж порушників – набагато більше, адже чимало шоферів отримують від інспекторів поліції лише усне зауваження. Де у Львові найчастіше паркуються з порушеннями? Якими штрафами за це карають? А також куди скаржитися мешканцям, які натрапляють на неправильно припарковані автівки? – дізнавались журналісти Tvoemisto.tv. Разом із представником Соціальної ініціативи «Хтось не зробить!» Олегом Котисом ми шукали та фіксували випадки порушень на дорогах і тротуарах Львова. 

Вуличне паркування – найбільш неефективне і несправедливе використання простору. Успішні міста намагаються відмовитися від нього: підбирають і випробовують різні варіанти. Тим часом деякі вулиці Львова все ще нагадують суцільну парковку. Місцеві водії нарікають на складність у пошуках місця, особливо в центрі. Чиновники й активісти пропонують альтернативу – будівництво підземних чи багаторівневих надземних паркінгів. Цей процес потребує інвесторів і часу для реалізації.

Проблема ж лишається невирішеною. Поки одні водії ставлять свої автівки на тротуарах, заважаючи пішоходам і велосипедистам, інші – паркуються на переходах і перехрестях, створюючи небезпечні аварійні ситуації. Подекуди львівські шофери навіть не бажають докладати зусиль, аби лишати машини, не порушуючи правила.

Читайте також: 50% водіїв у Львові не платять за паркування: як на це вплинути?

Упродовж липня львівські інспектори склали понад 1000 постанов про накладення штрафу за неправильне паркування. А від початку цього року такі постанови у Львові отримали майже 12 тисяч водіїв (деякі з них – повторно), – розповіла Tvoemisto.tv прес-секретар Управління патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

За її словами, найбільше фактів порушень Правил дорожнього руху (§15 «Зупинка і стоянка») фіксують у Галицькому районі Львова, «друге місце» ділять між собою Франківський та Личаківський райони. Найчастіше водії порушують ПДР, паркуючись біля знаку 3.34 «Зупинка заборонена», а також стаючи на зупинках громадського транспорту. 

Tvoemisto.tv пропонує наочні приклади, які нам вдалося зафіксувати на фото. Ми погрупували випадки порушень на кілька категорій:

1. паркування у межах дії знака 3.34 «Зупинка заборонена»;
2. паркування на перехрестях та пішохідних переходах (заборонено Правилами дорожнього руху);
3. вулиці з двостороннім рухом, де автомобілі паркуються з обох боків, ускладнюючи проїзд іншим машинам;
4. вулиці, де водії паркують транспортні засоби на тротуарах, не завжди лишаючи при цьому 2-метровий простір для руху пішоходів.

 

Схожі статті:

ТранспортСадовий буде боротися з порушниками паркування

КриміналПатрульні поліцейські у Львові порушують правила паркування

ПолітикаПоліція оштрафувала Парасюка за їзду без посвідчення водія

ТранспортУ центрі Львова для обмеження паркування на тротуарах встановлять 1280 стовпців

ТранспортВодії маршруток найчастіше порушують правила на дорозі

Рейтинг: 0 Голосів: 0 360 переглядів
Loading...
Коментарі (0)