Львів’янка виграла суд у «Львівелектротрансу» за неправомірно виписаний штраф

5 березня 2021 - In Lviv
Львів’янка виграла суд у «Львівелектротрансу» за неправомірно виписаний штраф

У Львові контролер неправомірно оштрафував хлопця з інвалідністю за безквитковий проїзд. Цей випадок з дитиною з інвалідністю тарпився у львівському тармваї №3

Франківський районний суд стягнув з ЛКП «Львівелектротранс» компенсацію для юнака з інвалідністю, якого оштрафували за безквитковий проїзд. Контролер заявив, що посвідчення хлопчика прострочене, але матір дитини довела, що це не так. Через неуважність контролера комунальне підприємство має повернути 100 грн штрафу та виплатити 1000 грн моральної шкоди.

21 листопада 2019 року неповнолітній син львів’янки Уляни П. їхав у трамваї №3. У трамвай зайшов контролер і попросив хлопця показати проїзний квиток. На це юнак показав контролеру посвідчення інвалідності. Контролер заявив, що його посвідчення протерміноване і почав вимагати сплатити 100 грн штрафу за безквитковий проїзд. Хлопець виконав вимогу контролера.

Згодом матір дитини звернулась в ЛКП «Львівелектротранс» та управління транспорту ЛМР та соцслужб, щоб повернути сплачений штраф, оскільки вважала, що з посвідченням дитини все гаразд. Мирно вирішити цю справу не вдалося, тому матір хлопця звернулася до суду, вимагаючи відшкодувати дитині 100 грн оплаченого штрафу та 35 тис. грн моральної шкоди для сім’ї.

Матір хлопчика також надала суду лист Сихівського відділу соціального захисту, де вказано, що термін дії посвідчення дитини з інвалідністю триває до 31 жовтня 2020 року, тобто 11 листопада 2019 року було дійсним.

2 березня 2021 року Франківський районний суд Львова розглянув цю справу. Представники «Львівелектротрансу» до суду не прийшли і надіслали відзив, де вказали, що, на їхню думку, посвідчення інвалідності дитини було несправжнім. У відзиві також вказується, що законодавство не передбачає моральну компенсацію для пасажирів електротранспорту.

Суддя Франківського райсуду Світлана Мартьянова вирішила, що контролер не мав права штрафувати неповнолітнього пасажира, бо його посвідчення інваліда було непротермінованим. Тому суддя частково задовольнила позов Уляни П. і стягнула з «Львівелектротрансу» 100 грн матеріальної шкоди, а також 1000 грн моральної компенсації.


 

Схожі статті:

ЕкономікаЛьвівського чиновника за розтрату понад ₴415 тисяч оштрафували лише на ₴850

КриміналУ Львові закрили справу щодо смерті жінки, яка рік тому випала з вікна податкової

ЖиттяЗа хабар у $500 львівського чиновника оштрафували на 850 грн

КриміналУ Львові інспектор ДАІ сам заплатив незаконно накладений штраф

ТранспортУ Львівській області масово штрафують водіїв вантажівок

Loading...
Коментарі (0)