На Львівщині запрацювала диспетчерська служба з контролю за обласними маршрутами

7 серпня 2015 - In Lviv
На Львівщині запрацювала диспетчерська служба з контролю за обласними маршрутами

У четвер, 6 серпня, на Стрийському автовокзалі відкрили єдину диспетчерську службу з контролю за обласними маршрутами, яка відстежуватиме роботу пасажирського автотранспорту. 

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, з  допомогою цієї диспетчерської здійснюватиметься контроль наявності автобусів на рейсі, дотримання ними графіку руху та маршруту.

Для створення диспетчерської служби грошей з державного бюджету не витратили

За словами голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, рух транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення, має відображатись на кожній автостанції.

"Тому ми розпочали зі Стрийського автовокзалу, який сьогодні є найбільшим в області. І вже у наступному році ця система функціонуватиме на території всієї Львівщини. Це пілотний проект в Україні. Якщо інші області захочуть користуватися аналогічною системою, то матимуть можливість вивчити наш досвід", - розповів Олег Синютка.

Окрім цього, керівник ОДА додав, що диспетчерська служба створюється у декілька етапів. На першому етапі відбулись переговори з перевізниками про необхідність встановлення GPS-навігації, на другому – реалізовано ідею відстеження руху транспортних засобів, тобто візуальне відображення руху маршрутів на екрані.

Це пілотний проект. Вже у наступному році ця система функціонуватиме на території всієї Львівщини

Олег Синютка також повідомив, що до кінця року весь приміський та міжміський пасажирський автотранспорт обладнають GPS-навігаторами. Інформація, яка надходитиме з GPS-трекерів, буде надійно захищеною та розміщуватиметься на віддаленому сервері з належним ступенем захисту.

"Наступним етапом стане відображення на спеціальних табло інформації про місцеперебування потрібного автобуса, а також часу прибуття на певну зупинку", - додав голова ОДА.

Варто зазначити, що для створення диспетчерської служби грошей з державного бюджету не витратили.

Схожі статті:

ЕкономікаСинютка подав облраді проект змін до обласного бюджету

ПолітикаЛьвівщина в трійці областей, з якої найбільше бійців пішли в АТО

ТранспортЛОДА планує змінити структуру облавтодору через неефективність

Життя містаУ Львові урочисто підняли державний прапор України

КриміналНова поліція вийде на вулиці Львові 28 серпня

Рейтинг: 0 Голосів: 0 892 перегляди
Loading...
Коментарі (1)