Незабаром у Львові на маршрут виїде ще один сучасний тролейбус

18 жовтня 2015 - In Lviv
Незабаром у Львові на маршрут виїде ще один сучасний тролейбус

Спершу мiсто замовило у липнi три тролейбуси у цього виробника. А тепер -- ще один. Щоправда, останнiй обiйшовся на 100 тисяч гривень дешевше, нiж попереднi.

Його вартiсть майже 5 мiльйонiв гривень. Це вже четвертий тролейбус, який цього року департамент житлового господарства та iнфраструктури Львiвської мiськради за результатами тендеру замовив у ТОВ "Спiльне українсько-нiмецьке пiдприємство "Електронтранс". Одним iз власникiв останнього є ПАТ "Концерн-Електрон".

"Новi тролейбуси мають нам передати до кiнця року, -- розповiдає Володимир Карпа, директор тролейбусного депо Львiвелектротрансу. -- Торiк у жовтнi ми отримали один тролейбус згаданого виробника. У попереднi роки -- 2012-2013-ий -- тролейбусний парк поповнився одинадцятьма чеськими уживаними машинами та одним тролейбусом,  вирорбленим на Львiвському автобусному заводi. Бiльше поповнень не було".

У Львiвелектротрансi кажуть, що новi тролейбуси матимуть кращi двигуни й бiльшу пасажиромiсткiсть -- не 85, а близько 100 осiб. А ще вони будуть розрахованi на пасажирiв з особливими потребами, матимуть низький рiвень пiдлоги.

Нагадаємо, що цього року у Львовi загорiлися пiд час руху два тролейбуси, якi перевозили пасажирiв.

Схожі статті:

ТранспортУ Львові через пожежу в депо зупинилися тролейбуси

ТранспортНа Кульпарківській палаючий тролейбус протаранив авто та врізався у будинок

ТранспортУ Львові планують модернізувати старі тролейбуси

ЖиттяУ львівському тролейбусі помер літній чоловік

ТранспортУ Львові оштрафували водія тролейбуса через розмови по мобільному

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1183 перегляди
Loading...
Коментарі (0)