Підняття тарифу “Львівелектротранс” називає європейським форматом

5 квітня 2018 - In Lviv
Підняття тарифу “Львівелектротранс” називає європейським форматом

У ЛКП «Львівелектротранс» надали аргументацію підняття вартості тарифу на проїзд у електротранспорті. Відповідно до цього, разовий проїзд у тролейбусі чи трамваї коштуватиме 5 гривень, а при купівлі місячного абонименту і частого користування – поїздка  коштуватиме 4 гривні. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Підняття ціни пояснили тим, що Львів чи не єдине місто в Україні, яке рухається у напрямку європейської моделі формування вартості 30-тиденної багаторазової картки на проїзд в електротранспорті у співвідношенні з вартістю разового квитка.

 «Львівелектротранс» вважає, що коригування тарифу до економічно обґрунтованого, 30-тиденна картка буде значно вигіднішою за придбання разових квитків. Якщо пасажир користується трамваєм чи тролейбусом хоча би 2 рази у будній день, то вартість поїздки буде дешевшою ніж 4 грн. Вартість такої картки становитиме 160 гривень на місяць.

Крім того, заступник директора вважає, що проведений аналіз вартості разових квитків та проїзних абонементів з точки зору кількості разових поїздок, яку вкладають у тариф відповідає моделі формування тарифів у європейських містах.  

Також ЛКП «Львівелектротранс» пропонує зменшити вартість для тих, хто оплачуватиме проїзд через QR-код.

«Основна функція водія громадського транспорту – це безпечне перевезення пасажирів за визначеним графіком руху. Ми робимо більш вигідним придбання місячної картки, відповідно менше пасажирів купуватимуть квитки у водія. Також ми плануємо встановити меншу вартість для разового квитка, який купуватимуть через QR-код», – додав Андрій Білий.

Схожі статті:

ТранспортУ Львові в центрі трамвай збив дівчину на пішохідному переході

ТранспортУ Львові біля залізничного вокзалу зійшов з рейок трамвай «Електрон»

ТранспортСьогодні у Львові трамвай зійшов із рейок

ТранспортУ суботу львівські трамваї №2, 9 і 10 курсуватимуть за зміненими маршрутами

ТранспортУ Львові зійшов з рейок трамвай

Рейтинг: 0 Голосів: 0 203 перегляди
Loading...
Коментарі (0)