Перевізники вимагають новий тариф, але ховають дані про пасажиропотік

16 березня 2015 - In Lviv
Перевізники вимагають новий тариф, але ховають дані про пасажиропотік

У Львові, попри вимоги перевізників підвищити тариф на проїзд у маршрутках, ніхто немає інформації про кількість реально перевезених пасажирів.

На цьому 16 березня наголосив голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку Львівської міськради Іван Гринда.

Він відзначив, що за минулий тиждень у Львові зафіксували велике збурення пільговиків, яким обмежили час проїзду у маршрутках. Але за сьогоднішньої ситуації, каже депутат, це є оптимальне рішення.

Водночас, він погоджується, що у Львові на маршрути досі виїжджає менше автобусів (на початку минулого тижня начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир озвучував дані, що на маршрути не виїжджає до 50 автобусів, але ситуація, з його слів, покращується).

«Курс долара знижується, відповідно, буде знижуватись вартість палива. Проведена розмова з перевізниками, аби не було жорстких вимог з їхнього боку, оскільки важко всім. Я проти підняття тарифу. Зрозуміло, що підприємці рахують свої збитки, не хочуть перевозити людей у вечірній час, але не можна просто так піднімати тариф на проїзд, не обґрунтовуючи цього і не даючи інформацію про кількість перевезених пасажирів. Перевізники ж нам досі не надали таких даних. Ніхто немає цієї інформації. Ми не знаємо, скільки пасажирів перевозять на автотранспорті. Крім того, виручка, яку привозили водії, меншою не стала. Бо люди рідше не почали їздити, тим більше, зараз частина пільговиків платять за проїзд у години-пік», – наголосив Іван Гринда.

На запитання, як, на його думку, вже зараз можна вирішити питання організації контролю за перевезеннями у маршрутках, адже запроваджених квитків водії не видають, відтак, можливо, доцільно ввести кондукторів, депутат непереконливо відповів: «Кондуктори працюють на комунальному транспорті, а це є приватні перевізники. Місто є замовником цих перевезень, відповідно, приватні структури повинні гарантувати умови тендеру, на якому вони здобули право обслуговувати той чи інший маршрут. Вони ж цього частково не дотримуються…».

Що ж до впровадження електронного квитка у Львові, то за словами голови постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку, це буде реалізовано не швидше, як у кінці 2016 року-на початку 2017 року.

Схожі статті:

ТранспортЗ завтрашнього дня тариф на проїзд у маршрутках Львова зросте до 4 грн

ТранспортВідсьогодні проїзд у приміських і міжміських автобусах на Львівщині подорожчав на 27%

ЕкономікаЛьвів, вода, лічильники – халяви немає

ТранспортЛьвів"ян закликали сьогодні влаштувати "день без маршруток"

ЕкономікаУ Львові зросте тариф на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

Рейтинг: 0 Голосів: 0 804 перегляди
Loading...
Коментарі (0)