Платна дорога Львів-Краківець, кілометр коштуватиме дорожче ніж на автобані Афіни-Салоніки

31 серпня 2018 - In Lviv
Платна дорога Львів-Краківець, кілометр коштуватиме дорожче ніж на автобані Афіни-Салоніки

Вартість проїзду першою платною дорогою Львів – Краковець, будівництво якої планують розпочати вже наступного року, становитиме не менше 20-70 євроцентів за кілометр. Про це у інтерв’ю телеканалу «Прямий» повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«У випадку України, європейських країн, де практикується платні автобани, вартість кілометра проїзду буде варіюватися між 20-70 євроцентів. Зараз йде дискусія», – сказав Володимир Омелян.

Втім ствердно говорити про українську вартість платної дороги можна буде після проведення тендеру і визначення підрядника. Крім цього, у Мінінфраструктури вже розпочали підготовку техніко-економічної документації на ще один платний автобан Київ – Біла Церква. Тарифи на проїзд буде встановлювати компанія, яка й збудує дорогу, після чого, за 30-50 років, всі автобани мають стати державними. 

Зазначимо, що відрізок дороги у приблизно 70км на автобані Афіни-Салоніки коштує 3-4 євро. А весь відрізок автобану  Афіни-Салоніки, а це 502 кілометри, для легкових автомобілів коштує майже 30 євро.  

Схожі статті:

ТранспортУ Львові запровадять онлайн-оплату за паркування

Життя містаУ Львові на Сихові відімкнули гарячу воду

ЕкономікаПлатіжки за газ за новими тарифами прийдуть з нового року

Історія ЛьвоваЯк жінки Львів рятували

КультураСьогодні у Львові стартує фестиваль «Велика коляда»

Рейтинг: 0 Голосів: 0 3752 перегляди
Loading...
Коментарі (0)