Сьогодні до Львова приїжджає Порошенко, дороги перекриватиме обласне ДАІ

21 вересня 2015 - In Lviv
Сьогодні до Львова приїжджає Порошенко, дороги перекриватиме обласне ДАІ

Сьогодні в Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові з робочим візитом перебуватиме Президент України Петро Порошенко.

Під час цього візиту Президент України присвоїть вищому військовому навчальному закладу статус «Національний», повідомив Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів).

Також у понеділок на Львівщині розпочнуться міжнародні навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру «УКРАЇНА-2015». На церемонії відкриття планують участь Президента України.

Спільні міжнародні польові навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру «УКРАЇНА-2015» триватимуть з 21 до 25 вересня.

З неофіційних джерел стало відомо, що даішників, які працюють по області, збирають на 8:00 в понеділок на вул. Городоцькій, в міському ДАІ, для того щоб вони перекривали вулиці для візиту Порошенка. Це вже не перший випадок мажорства Порошенка у Львові, 29 липня чекаючи Порошенка з офіційної парковки в центрі переставили з десяток авто. А минулого тижня перекрили вул. Коперніка чекаючи першу леді

 

Схожі статті:

ТранспортЧекаючи Порошенка з офіційної парковки в центрі евакуювали з десяток авто

ТранспортЧаси Януковича повернулися? У Львові транспортний колапс!

ПолітикаМарина Порошенко розповіла про свою сумку за півмільйона гривень

ПолітикаСьогодні на Львівщині чекають Порошенка

ПолітикаПорошенко на Львівщині зустрінеться з американськими десантниками

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1172 перегляди
Loading...
Коментарі (0)