У Львівській області масово штрафують водіїв вантажівок

1 серпня 2015 - In Lviv
У Львівській області масово штрафують водіїв вантажівок

За збитки, завдані дорогам Львівщини, оштрафовано 29 водіїв вантажівок, - інформує прес-служба Львівської ОДА. 
 
Упродовж липня управління Укртрансінспекції у Львівській області склало 29 актів правопорушень, пов’язаних із рухом фур автомобільними трасами Львівщини. За шкоду, завдану дорогам внаслідок руху цих транспортних засобів з перевищенням установлених габаритно-вагових параметрів, перевізників оштрафували на загальну суму у 6 тис. євро. Через відсутність належних дозволів на перевезення з кожного порушника також стягнуть 1 700 грн.
 
Про це у п’ятницю, 31 липня, розповів начальник обласного управління Укртрансінспекції Сергій Небесний на прес-конференції у Львівській облдержадміністрації.
 
"Станом на 29 липня 2015 року на дорогах Львівщини зважування пройшли 408 транспортних засобів. У 29-ти з них зафіксовано перевищення вагових параметрів: у 15-ти – до 4 тонн, у 7-ми – в межах 4-12 тонн і ще у 7-ми – вище 12 тонн. Найбільше фактів правопорушень – їх аж 18, виявлено у випадках перевезень щебеневих матеріалів", - зазначив він.
Сергій Небесний також уточнив, що контроль над рухом фур дорогами області, управління Укртрансінспекції відновило лише з 13 липня. "До 1 липня законодавець обмежував перевірки на дорогах. Проте з 1 липня мораторій на рейдові перевірки припинив свою дію. Таким чином, вже з 13 липня ми відновили перевірки і на дорогах запрацювали мобільні вагові комплекси для контролю над рухом великовагових транспортних засобів", - зазначив керівник управління.
Додамо також, що порушення норм пересування на дорогах великовагових та габаритних транспортних засобів призводить до пошкодження дорожнього полотна та знищує дороги, а особливо за умов високих температурних режимів (понад 25° С).
 
Зазначимо, що габаритним вважається транспортний засіб, ширина кого перевищує 2,6 м, а висота від поверхні дороги – 4 м. А великоваговим – якщо його вага більша, ніж 40 тонн.
 
Відповідне штрафне нарахування відбувається, якщо вага транспортного засобу перевищує допустиму норму більш ніж на 2%. Нарахування здійснюється в євро відповідно до пройденого шляху. Разом з тим, за порушення норм українського законодавства вноситься штрафна санкція в еквіваленті національної валюти – у гривнях. Якщо ж перевищення вагових норм складає більше 7%, транспортний засіб не має права рухатися далі: на місце затримання викликають перевізника і проводять обов’язкові заходи з розвантаження.
 

Схожі статті:

ЕкономікаЛьвівського чиновника за розтрату понад ₴415 тисяч оштрафували лише на ₴850

КриміналУ Львові закрили справу щодо смерті жінки, яка рік тому випала з вікна податкової

КриміналУ Львові інспектор ДАІ сам заплатив незаконно накладений штраф

ТранспортПорошенко підписав закон про відеофіксацію порушень ПДР

ЖиттяЗа хабар у $500 львівського чиновника оштрафували на 850 грн

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1279 переглядів
Loading...
Коментарі (0)