У Львові планують модернізувати старі тролейбуси

28 квітня 2015 - In Lviv
У Львові планують модернізувати старі тролейбуси

Львів має намір у співпраці з державою оновити парк електротранспорту. Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, у державному бюджеті передбачено кошти на співфінансування таких закупівель. Також Львів спільно з заводом «Електрон» проводить модернізацію трамваїв та тролейбусів.

«Ми говоримо про наступний проект. Це нові трамваї. Держава у цьому році передбачила 100 млн грн в державному бюджеті на співфінансування програми із закупівлі нових трамваїв вітчизняного виробництва. Тут «Електрон», як ніхто, підпадає під програму. Є окремі кошти Європейського банку також на трамваї. Ми, звичайно, модернізуємо існуючі», – зазначив Андрій Садовий.

За його словами, зараз завод «Електрон» береться і за старі тролейбуси, їх модернізують. «Повністю буде новий кузов, вся електроніка нова. Але ми повинні рахувати кожну гривню. Ми не можемо закупити усі нові трамваї, бо це дуже дорого. Ми закуповуємо певну частину, щоб був рух вперед. Але також ремонтуємо існуючі. Буде мікс – відремонтовані і нові», – додав міський голова.

Буде відкритий тендер, наголосив Андрій Садовий. Над цим працює Міністерство транспорту. Львів, на його переконання, готовий взяти в ньому участь, «бо там буде пропорція – держава буде дофінансовувати 30%, а місто має давати 70%. Хоча раніше було 50% на 50».

Водночас міський голова Львова переконаний, що на ЛКП «Львівелектротранс» потрібно додатково набирати водіїв: «Думаю, будемо шукати ще водіїв, а не скорочувати».

Нагадаємо, громадські активісти у Львові після того, як в центрі міста дотла згорів тролейбус, вимагали перевірити стан електричних систем усіх трамваїв і тролейбусів та негайно розпочати ремонтувати найбільш зношені з них.

Схожі статті:

ТранспортНезабаром у Львові на маршрут виїде ще один сучасний тролейбус

ТранспортУ Львові оштрафували водія тролейбуса через розмови по мобільному

ТранспортУ Львові через пожежу в депо зупинилися тролейбуси

ТранспортНа Кульпарківській палаючий тролейбус протаранив авто та врізався у будинок

ЖиттяУ львівському тролейбусі помер літній чоловік

Рейтинг: 0 Голосів: 0 2074 перегляди
Loading...
Коментарі (0)