У Львові поліція грубо порушила ПДР (фото)

13 вересня 2015 - In Lviv
У Львові поліція грубо порушила ПДР (фото)

Виявляється правила дорожнього руху знають не усі працівники патрульної поліції Львова. У соціальні мережі з’явилась чергова інформація про порушення правил дорожнього руху новою патрульною поліцією міста Львова.  

13.09.2015 на перехресті Сахарова Коперніка — поліцейська машина, намагаючись обігнати трамвай, перед світлофором виїхала на зустрічну смугу, проте не встигла і зупинилась на полосі зустрічного руху. Рухалися без проблискових фонарів чи мигалок.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок порушення ПДР з боку поліції. Патрульні поліцейські вийшли на вулиці Львова не так давно, а вже встигли прославитись порушеннями правил паркування. Про це в соціальних мережах повідомляють самі львів’яни. А керівник Львівської поліції виявився запеклим порушником ПДР. За останні два роки Юрія Зозулю шість разів штрафували за перевищення швидкості. А в день призначення на посаду головою поліції Львова, він попався на перевищенні швидкості на понад 50 км/год. Зозуля їхав на власному автомобілі «Субару» до Львова трасою «Київ – Чоп». Що правда, Ю. Зозуля пообіцяв виправитись.
 

Схожі статті:

ТранспортЧерез порушення конкурсу перевізників звільнять посадовця ЛОДА

КриміналСтосовно Юрія Зозулі проводиться службове розслідування

ТранспортПоліції дозволили забирати неправильно припарковані автомобілі

ТранспортРада запровадила відеофіксацію порушень ПДР

ТранспортДАІ на Львівщині посилить боротьбу із порушниками

Рейтинг: 0 Голосів: 0 2892 перегляди
Loading...
Коментарі (0)