У Львові за порушення правил в’їзду в пішохідну зону скасовують перепустки

15 грудня 2016 - In Lviv
У Львові за порушення правил в’їзду в пішохідну зону скасовують перепустки

У Львові вже скасували 40 перепусток на в’їзд у пішохідну частину міста. Йдеться про перепустки мешканців та підприємців, які здійснюють обслуговування мешканців та закладів у пішохідній зоні міста.

Як розповів директор Муніципальної дружини Юрій Діль, за одне порушення перепустку скасовують на одну добу, за друге – на 7 днів, за третє – безтерміново, передає прес-служба Львівської міськради.

Лише цього тижня, з його слів, скасували 12 перепусток терміном на 7 днів.

Найбільше порушників – серед водіїв, які обслуговують заклади торгівлі та харчування. «Водії, які здійснюють доставку товарів чи послуг, найчастіше паркують машини у невстановлених місцях, а також не дотримуються часових меж перебування у пішохідній зоні. Ми змушені реагувати на це. З мешканцями проблем менше, однак вони теж, буває, паркуються на тротуарах та в інших недозволених місцях», – зазначив Юрій Діль.

Також він застеріг тих водії, які без дозволу «проскакують» у пішохідну зону вслід за тими автівками, що мають перепуски, – їхні дані працівники Муніципальної дружини скеровують у поліцію, яка уповноважена накладати на порушників штраф.

Нагадаємо, з 1 серпня цього року у Львові змінено порядок регламентованого в’їзду транспорту у пішохідну зону центральної частини міста. З цього часу запровадили також нові види перепусток на в’їзд у пішохідну зону: зелені – для мешканців пішохідної зони, жовтні – для транспорту, який привозить товар для магазинів і кав’ярень, червоні – для автомобілів комунальних підприємств та священиків храмів, розташованих у пішохідній зоні. Перепустки видавало ЛКП «Муніципальна дружина».

Схожі статті:

ТранспортУ Львові ще вулицю Михальчука хочуть зробити пішохідною

ТранспортЧерговий маразм Шміда! У Львові вулиці Ф. Ліста та Банківська хочуть зробити пішохідними

ТранспортЖителі вулиці Снопківської у Львові не хочуть незрозумілого пішохідного переходу

Життя містаВулицю Курбаса зробили пішохідною, щоб ресторан мав де поставити літній майданчик?

ТранспортУ Львові вулицю Леся Курбаса хочуть зробити пішохідною

Рейтинг: 0 Голосів: 0 369 переглядів
Loading...
Коментарі (0)