Українські та польські прикордонники об’єдналися для зменшення черг біля кордону

10 червня 2016 - In Lviv
Українські та польські прикордонники об’єдналися для зменшення черг біля кордону

Окрім планових спільних патрулів, прикордонники Мостиського загону (Львівщина) разом із своїми польськими колегами з Бещадського відділу ПВ РП здійснюють заходи щодо підтримання порядку в сервісних зонах перед пунктом пропуску з української та польської сторін.

Про це заявив сьогодні, 10 червня, речник Мостиського прикордонного загону Іван Галкін.

З його слів, прикордонники України та Польщі у разі потреби узгоджують питання щодо виставлення такого спільного патруля і протягом необхідного часу залучають його до виконання завдань як на українській частині пункту пропуску і перед ним, так і на польській. У випадках великих накопичень у порядку взаємодії залучаються також і представники Національної поліції.

«Окрім патрулювання ділянок українсько-польського кордону, тилових маршрутів та залучення спільних нарядів у сервісних зонах пунктів пропуску, прикордонники обох держав також спільно діють під час різного роду пошукових ситуацій у прикордонні.

З метою комфортного та швидкого перетину кордону просимо за можливості обирати більш вільні пункти пропуску. Інформацію про стан завантаженості основних пунктів пропуску ви можете знайти на сторінці «Західний кордон» в мережі «Фейсбук».

Також можете переглянути веб-камери в режимі «онлайн» на Інтернет-сторінці Держприкордонслужби України», – інформує IA ZIK речник Мостиського прикордонного загону Іван Галкін. 

zik

Схожі статті:

КриміналСБУ затримала львівських прикордонників-хабарників

У світіЛьвівські прикордонники отримали від ЄС транспортну техніку

ПолітикаПорошенко вручив прикордонникам нагороди а військовим американські радіолокаційні комплекси

ЖиттяДо Львова повернулися прикордонники після 200 днів служби в зоні АТО

У світіНа «Краковці» по окремих пасах пустять автомобілі з українською та іноземною реєстрацією

Рейтинг: 0 Голосів: 0 521 перегляд
Loading...
Коментарі (0)