Від завтра львів’яни платитимуть більше за проїзд в електротранспорті

15 квітня 2018 - In Lviv
Від завтра львів’яни платитимуть більше за проїзд в електротранспорті

Від завтра, 16 квітня, у Львові подорожчає вартість проїзду в міському електротранспорті. 

Загальний квиток у трамваях і тролейбусах Львова коштуватиме 5 грн, а пільговий — 2 грн 50 коп. Пасажири, котрі не використали старі квитки до 16 квітня, можуть обміняти їх у пунктах обміну до 30 квітня включно. Зокрема, у відділі зборів ЛКП «Львівелектротранс», вул. Сахарова, 2, у квитковому кіоску на кінцевій зупинці трамвая № 3, на вул. Княгині Ольги («Аквапарк») та у квитковому кіоску на тролейбусній зупинці на вул. Шота Руставелі —пл. Петрушевича.

Місячні та триденні проїзні картки подорожчають з 1 травня. Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, навіть ті проїзні, які придбають за старою ціною 60 (пільговий) та 120 грн (загальний) до 30 квітня, діятимуть протягом 30 днів — до 29 травня. Після цього місячні абонементи на проїзд коштуватимуть 80 і 160 грн відповідно, а придбаний через інтернет 30-денний абонемент коштуватиме 150 грн. Триденна проїзна картка буде коштувати 50 гривень.

Придбати проїзні картки на загальний, пільговий та туристичний проїзд у львівських трамваях і тролейбусах можна у кіосках із пресою, у додатку Приват24 та на сайті Львівелектротрансу. 

Схожі статті:

ТранспортУ Львові планують модернізувати старі тролейбуси

КультураТрамвайне депо запрошує на Дні відкритих дверей

КультураДні відкритих дверей у трамвайному депо

ТранспортЗ наступного тижня у Львівських трамваях шукатимуть «зайців»

ТранспортУ Львові через пожежу в депо зупинилися тролейбуси

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1039 переглядів
Loading...
Коментарі (0)