Водії маршруток найчастіше порушують правила на дорозі

16 серпня 2016 - Viar

«Водії маршруток – одні з найбільших порушників. Ми завжди розуміли, що це далеко не забезпечені люди, що у них мала зарплата. Спочатку намагались їм пояснювати, але нічого не допомагало. Ми слідкуємо за відео на Facebook і бачимо, обурення громадян щодо водіїв маршруток є дуже велике», – заявив А. Пушкар.

Він додав, що спочатку водіїв маршруток лише попереджали. З часом їх почали штрафувати, однак це не допомагає.

«У них не існує повороту – це перше порушення. Червоне світло – це друге порушення. Де хочу, там зупинився – це третє», – зазначив патрульний.

Згідно із статистикою, яку представили патрульні під час круглого столу, за час їхньої роботи було складено 20 адмінпротоколів за керування у нетверезому стані водіїв маршруток.

Командир батальйону патрульної поліції Львова Світлана Гірняк додала, що величезною проблемою є й те, що пасажири стають на захист водіїв-порушників: «Кожен їде на роботу, тому нам говорять, що ми погані, бо перешкоджаємо руху маршрутки, бо штрафуємо водія».

Водночас т.в.о. заступника начальника УПП у Львові Максим Підболячний зазначив, що штрафувати водіїв на кінцевій не дуже дієво: «Наші патрулі закріплені за квадратами, а їм потрібно їхати з маршрутчиком через усе місто, щоб притягнути його до відповідальності».

Водночас він зазначив, що водіїв легко притягувати до відповідальності, якщо є фото- чи відеофакти порушення. Адже перевізник знає точно, хто у той момент був на певній ділянці маршруту.

Голова ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига у свою чергу пояснив, чому водії не реагують на зауваження патрульних. За його словами, шофери на маршрутках у середньому працюють по півроку, а потім знаходять кращу роботу. Крім того, активіст додав, що на маршрутах здебільшого працюють приїжджі. Їхня зміна триває від четвертої ранку до 12 ночі. Тому водій спить 4-5 годин.

«Про які ви правила дорожнього руху можете говорити?, – обурився Товстига. – Про які зміни можна говорити, поки платитимуть таку зарплату? По-друге, відсотків 40% не проходять техогляд».

Схожі статті:

ТранспортРада запровадила відеофіксацію порушень ПДР

ПолітикаПоліція оштрафувала Парасюка за їзду без посвідчення водія

ТранспортКультура паркування у Львові. To be or not to be?

ТранспортПорошенко підписав закон про відеофіксацію порушень ПДР

КриміналПатрульні поліцейські у Львові порушують правила паркування

Рейтинг: 0 Голосів: 0 226 переглядів
Loading...
Коментарі (0)