Впровадження пішохідної зони на Дорошенка відтермінували

26 квітня 2018 - In Lviv
Впровадження пішохідної зони на Дорошенка відтермінували

Від проспекту Свободи до вулиці Банківської планували облаштувати пішохідну зону, а рух приватного транспорту — реорганізувати через вулицю Гнатюка.

Запровадження пішохідної зони на частині вулиці Дорошенка від проспекту Свободи до вулиці Банківської у Львові вирішили відкласти. Про це під час робочої зустрічі повідомив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак, — інформує прес-служба ЛМР.

«Маємо рішення комісії з безпеки дорожнього руху, прийняте ще в травні 2017 року, щодо облаштування пішохідної зони на вул. Дорошенка від пр. Свободи до вул. Банківської. Комісія фактично одноголосно прийняла таку пропозицію. Тому рішення комісії потрібно виконувати, на його реалізацію виділено кошти та розроблено відповідні проекти. Однак ми відкриті до пропозицій від громадськості по цьому рішенню. Тому беремо невелику паузу щодо його впровадження», — розповів Сергій Бабак.

Запровадити пішохідну зону на Дорошенка планували з травня після перенесення зупинки. Для громадського транспорту система руху не зміниться, натомість приватні автомобілі об’їжджатимуть цю ділянку по вулиці Гнатюка.

Нагадаємо, рішення заборонити в’їзд приватного транспорту на частині вулиці Дорошенка у Львові міська комісія з безпеки дорожнього руху ухвалила торік у травні. Таке рішення мало пришвидшити рух громадського транспорту на Дорошенка та зменшити аварійність на Банківській.

Схожі статті:

Життя містаВулицю Курбаса зробили пішохідною, щоб ресторан мав де поставити літній майданчик?

ТранспортЧерговий маразм Шміда! У Львові вулиці Ф. Ліста та Банківська хочуть зробити пішохідними

ТранспортУ Львові вулицю Леся Курбаса хочуть зробити пішохідною

ТранспортУ Львові ще вулицю Михальчука хочуть зробити пішохідною

ТранспортЖителі вулиці Снопківської у Львові не хочуть незрозумілого пішохідного переходу

Рейтинг: 0 Голосів: 0 173 перегляди
Loading...
Коментарі (0)