Зовсім скоро на вулицях Львова працюватимуть інспектори з паркування

19 вересня 2018 - In Lviv
Зовсім скоро на вулицях Львова працюватимуть інспектори з паркування

Від жовтня на вулицях Львова працюватимуть інспектори з паркування авто. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

На комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради депутати підтримали проект ухвали "Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 505 “Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів“".

Як повідомив начальник управління безпеки міста Львівської міської ради Юрій Діль, 27 вересня 2018 року набирає чинності закон щодо реформування сфери паркування транспортних засобів. Закон передбачає створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів шляхом запровадження фото-, відео фіксації правопорушень.

"З огляду на це, на базі управління безпеки міста буде створено групу з 30 інспекторів з паркування, які будуть самостійно без допомоги поліції мати можливість притягувати до відповідальності водіїв, які неправильно паркуються в м. Львові. Також штрафувати будуть водіїв, котрі не оплачують за паркування та тих, котрі порушують правила дорожнього руху. Є 10 пунктів, за якими посадові особи-інспектори матимуть можливість залишити водію повідомлення і винести на місці постанову. На сьогоднішній день вже є готова загальноукраїнська система реєстрації транспортних засобів. Ми провели ряд робочих зустрічей у Львові, Києві  з мін’юсті, з прикордонниками, ДФС щодо отримання баз даних".

Начальник управління безпеки міста Львівської міської ради Юрій Діль

На базі центру безпеки буде створений цілодобовий диспетчерський відділ. Найменший штраф за порушення – 255 грн. Найвищі штрафи нараховуватимуться порушникам за паркування на місцях, призначених для інвалідів, пішохідних переходах чи газонах.

У разі прийняття інспектором рішення про евакуацію транспортного засобу через те, що він стоїть на громадському полотні, він зобов’язаний зробити 4 фото і викликати евакуатор, який відвезе авто на штрафмайданчик. 

"На нашу думку, прибуток до бюджету складатиме - близько 1 млн грн в місяць. З 21 вересня, після погодження ухвали сесією Львівської міської ради, ми оголосимо офіційний конкурс на посади, а в перших числах жовтня інспектори з паркування мають вийти на вулиці міста".

Створення відповідної структури повинно покласти край хаосу на вулицях Львова. Для функціонування підрозділу інспекторів з паркування місто закупить 4 евакуатори на умовах фінансового лізингу. 

Рейтинг: 0 Голосів: 0 162 перегляди
Loading...
Коментарі (0)