Адміністратор блогу: In Lviv
+2 RSS-стрічка RSS-стрічка

Блог клуба Клуб любителів пива

Розпивання алкоголю в компанії друзів продовжує життя
Регулярні зустрічі з друзями, під час яких людина випиває в середньому келих вина в день, на 77% знижують ризик ранньої смерті від старечого недоумства, зокрема від хвороби Альцгеймера. Такі дані отримали вчені з Університету Південної Данії.

Розпивання алкоголю в компанії друзів продовжує життя


Відомо, що помірне споживання спиртного зменшує шанси розвитку серцевих захворювань та інсульту. Однак у світлі даних про те, що алкоголь негативно впливає на клітини мозку, його роль у розвитку старечого недоумства, або деменції, вважалася однозначно негативною. Щоб перевірити дане положення, датські медики протягом 12 місяців спостерігали за 321 пацієнтом, у яких була знайдена хвороба Альцгеймера на ранній стадії. Дослідники відстежували стан здоров'я випробовуваних і те, як часто, в якій кількості і з ким вони вживали алкоголь.

Згідно з отриманими результатами, шанси померти від хвороби Альцгеймера були рівні у тих, хто пив багато або не пив взагалі. А в групі якій вживали в середньому по келиху вина в день ризик смерті від недоумства знизився на 77%. При цьому медики вважають, що сам по собі алкоголь не покращує роботу мозку, але і не шкодить їй. Набагато сильніше на стан пацієнтів впливало велика кількість соціальних контактів. Тобто регулярні зустрічі з друзями дозволяють людям протистояти старечого недоумства.

Раніше команда шотландських фахівців отримала подібні дані: їй вдалося довести, що 125 мілілітрів вина, випитого щодня, здатні запобігти розвитку деменції у літніх жінок. Тим часом серед панацей від хвороби Альцгеймера німецькі дослідники називали щоденні прогулянки, а американські вчені - сон на боці.

Тетяна Турбал
Жіночі груди
Жіночі груди - доказ того, що чоловіки можуть фокусуватися на двох речах одночасно.

""
Для чого в телефоні спалах
""
Зображення зменшенно. Клацніть, щоб побачити оригінал.
Чому жінка після 30-ти краще молодої
У тридцять років жінка стає не тільки старше, ніж у двадцять, а й мудрішими. Це тягне за собою цілий ряд метаморфоз, бажаних для чоловіків

Жінка постарше ніколи не розбудить вас серед ночі з безглуздим питанням "Про що ти зараз думав, любий?" Тому що їй просто наплювати, що ви думаєте.

- Жінка постарше завжди зберігає презерватив у своєму гаманці. Молоденька все ще сподівається, що про це подбаєте ви.

- Жінка постарше обійдеться вам дешевше. Молоденька коштуватиме вам 12 келихів Мартіні в барі, а жінка постарше буде з вами спати після чашки трав'яного чаю у себе вдома.
st99 +1 0 Немає коментарів
По очам бачу, що ти пив
- По очам бачу, що ти пив!
- По бокам бачу, що ти їла!
st99 0 0 Немає коментарів пиво
Найкращий подарунок для жінки
Найкращий подарунок для жінки: кільце з діамантом загорнуте в норкову шубу, перев'язану золотим ланцюжком, в багажнику нового мерседеса, припаркованого біля будиночка біля моря!
12 способів розважитися в супермаркеті
Якщо раптом тобі стало сумно, твої друзі роз`їхалися, все набридло - ти завжди можеш розважитися. Ось дюжина прийомів для розваг у супермаркеті.

1. Візьми 24 упаковки презервативів і непомітно розклади їх по візках інших покупців.
2. У секції товарів для дому заведи всі будильники так, щоб вони дзеленчали через кожні 5 хвилин.
3. За допомогою томатного соку зроби на підлозі доріжку, що веде до туалету.
In Lviv 0 0 Немає коментарів
Все інше – це всього лише пісок
На лекції з філософії професор дістає порожню трилітрову скляну банку, наповнює її камінням сантиметрів по 5 в діаметрі і питає у студентів:
- Банка повна?
Ті кивають головами. Тоді професор дістає пакет з камінчиками подрібніше, засипає їх в банку і знову питає:
- А зараз?
- Так, тепер повна.
Тут професор дістає пакет з піском і засипає в банку цей пісок, після чого говорить:
- Ця банка відображає ваше життя. Велике каміння – це найважливіше: здоров'я, робота, сім'я, діти. За наявності всього цього ваше життя можна буде назвати повним, навіть якщо у вас більше нічого немає. Маленькі камінчики – це речі подрібніше, такі як квартира, дача, машина і т.п. А пісок – це зовсім дрібні гроші, дурниці. Якщо наповнити банку спочатку піском, то там не залишиться місця для крупного і дрібного каміння. Так само і ваше життя – якщо ви розтрачуватимете її на дурниці, в ній не залишиться місця для дійсно важливих речей. Отже визначтеся з вашими життєвими цінностями і пам'ятайте, що все інше – це всього лише пісок.
Одна білочка одного разу попробувала пиво
Одна білочка одного разу попробувала пиво і зрозуміла для чого все життя збирала горішки.
st99 0 0 Немає коментарів пиво
Пивка би...
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
In Lviv 0 0 Немає коментарів
Сторінки: 1 2 Наступна Остання