Адміністратор блогу: In Lviv
+2 RSS-стрічка RSS-стрічка

Блог клуба Цікаве

Неймовірне відео - всі перельоти над Європою протягом доби за 2 хв
Фахівці NATS (National Air Traffic Service) – компанії, яка є світовим лідером у менеджменті повітряного трафіку, і відповідає за безпеку польотів в Британії та Атлантиці, підготувала вражаючу візуалізацію повітряного трафіку над Європою протягом доби, вклавши його в 2 хвилини.

Завантаженість неба над Європою.

...У двохвилинному ролику вмістилася ціла доба напруженого повітряного трафіку, зображеного у вигляді яскравих іскор, що розфарбовують небо. При цьому для створення ролика використовувалися реальні дані про 30 тисяч рейсів...

In Lviv 0 0 Немає коментарів
75 яскравих спогадів, які обов'язково потрібно подарувати дитині

Яскраві спогади з дитинства залишаються з нами на все життя. Перша сніжинка на долоні, перший мильний міхур, запах ялинки на Новий рік - безцінні моменти пізнання світу.
Тепер ми можемо подарувати ці незабутні миті нашим дітям. InLviv.net рекомендує: зробіть це разом з вашою дитиною, щоб спогади про його дитинство були щасливими.
In Lviv 0 0 Немає коментарів
Штаб революції
""
Сучасне обличчя України
""
Притча про дзеркало
Одного мудреця запитали:
- Чому бідні більш привітні і менш скупі, ніж багаті?
- Подивися у вікно, що ти бачиш?
- Бачу, як діти грають у дворі.
- А тепер подивись у дзеркало. Що ти бачиш там?
- Себе.
- От бачиш. І вікно, і дзеркало - зі скла, але варто додати трохи срібла - і вже бачиш тільки себе ...


Омар Хайям
46 мільонів ідуть до Європи, а він нехай залишиться один!
46 мільонів ідуть до Європи, а він нехай залишиться один!
""
In Lviv 0 0 Немає коментарів
iOS 7 намальований у Microsoft Word
In Lviv 0 0 Немає коментарів ios 7
Загадкові випадки з космонавтами і астронавтами
Минуло вже півстоліття, як земляни почали освоювати космос. Однак він залишається Великим непізнаного. Це зайвий раз доводять загадкові сюрпризи на його безкраїх просторах, свідоцтва про які не фігурують у відкритих джерелах.
In Lviv 0 0 Немає коментарів
Запитання
У вчительки першого класу Міс Нілам (28 років) виникли труднощі з одним з її учнів. Вона запитала:
- Що з тобою, хлопчик?
Хлопчик відповів:
- Я занадто розумний для першого класу. Моя сестра в третьому, а я розумніший її! Думаю, я теж повинен вчитися в третьому!
Для Міс Нілам це було вже занадто. Вона повела хлопчика до директора. Поки він чекав у приймальні, вона пояснила директору всю ситуацію. І директор сказав, що він проведе для хлопчика тест і якщо той не зможе відповісти на який-небудь з питань, він повинен буде повернутися в перший клас і вести себе добре. Вона погодилася. Хлопчика привели в кабінет, пояснили умови, і він погодився пройти тест. Директор:
- Скільки буде 3 x 3? "
Хлопчик:
In Lviv 0 0 Немає коментарів
Як запобігти заплутуванню навушників в кишені?
Всі ми знаємо, що навушники (маленькі, вакуумні або звичайні "затички") дуже добре заплутуються. Причому такі навушники можуть заплутуватися в незрозумілий клубок за лічені секунди. Виробники, зрозумівши, де можна заробити ще трохи, почали випускати навушники, які, за словами розробників, не заплутуються. Можливо, це і так, але є дешевший метод. Потрібно просто навчитися правильно складати такі навушники. Як це зробити? Виявляється, дуже просто. Перегляньте відео, і вам все стане зрозуміло.