Адміністратор блогу: In Lviv
+2 RSS-стрічка RSS-стрічка

Блог клуба Цікаве

46 мільонів ідуть до Європи, а він нехай залишиться один!
46 мільонів ідуть до Європи, а він нехай залишиться один!
""
In Lviv 0 0 Немає коментарів
iOS 7 намальований у Microsoft Word
In Lviv 0 0 Немає коментарів ios 7
Загадкові випадки з космонавтами і астронавтами
Минуло вже півстоліття, як земляни почали освоювати космос. Однак він залишається Великим непізнаного. Це зайвий раз доводять загадкові сюрпризи на його безкраїх просторах, свідоцтва про які не фігурують у відкритих джерелах.
In Lviv 0 0 Немає коментарів
Запитання
У вчительки першого класу Міс Нілам (28 років) виникли труднощі з одним з її учнів. Вона запитала:
- Що з тобою, хлопчик?
Хлопчик відповів:
- Я занадто розумний для першого класу. Моя сестра в третьому, а я розумніший її! Думаю, я теж повинен вчитися в третьому!
Для Міс Нілам це було вже занадто. Вона повела хлопчика до директора. Поки він чекав у приймальні, вона пояснила директору всю ситуацію. І директор сказав, що він проведе для хлопчика тест і якщо той не зможе відповісти на який-небудь з питань, він повинен буде повернутися в перший клас і вести себе добре. Вона погодилася. Хлопчика привели в кабінет, пояснили умови, і він погодився пройти тест. Директор:
- Скільки буде 3 x 3? "
Хлопчик:
In Lviv 0 0 Немає коментарів
Як запобігти заплутуванню навушників в кишені?
Всі ми знаємо, що навушники (маленькі, вакуумні або звичайні "затички") дуже добре заплутуються. Причому такі навушники можуть заплутуватися в незрозумілий клубок за лічені секунди. Виробники, зрозумівши, де можна заробити ще трохи, почали випускати навушники, які, за словами розробників, не заплутуються. Можливо, це і так, але є дешевший метод. Потрібно просто навчитися правильно складати такі навушники. Як це зробити? Виявляється, дуже просто. Перегляньте відео, і вам все стане зрозуміло.

Гарячий лід
Є немало цікавих хімічних реакцій, які дійсно дозволяють зробити теплий/горячий лід. Насправді це не зовсім лід, але виглядає дуже цікаво - гадаю, від такого досвіду отримає задоволення навіть найдбайливіший учень.

Все, що потрібне - ацетат натрію, вода і пальник. Що потрібно робити - дивіться на відео. Тільки пам’ятайте - розчиняйте ацетат натрію до тих пір, поки він не почне осідати нерозчиненим на дні посудини. Тепер все готово для початку експерименту. І ще, коли переливаєте розчин в іншу ємність, пам’ятайте - нерозчинені крупинки не повинні потрапляти в другу ємність.

In Lviv 0 0 Немає коментарів
Сторінки: Перша Попередня 2 3 4 5