Фотограф показав сім хитрих трюків з камерою смартфона

0
Голосов: 0
Автор: In Lviv
Опубліковано: 2648 днів назад (30 серпня 2014)
Американський фотограф Лоренц Холдер зняв відеоролик, в якому демонструє креативне застосування камери смартфона, фактично перетвореної на повноцінний фотоапарат. Використаний фотографом iPhone 5S здатний на макрозйомку і навіть робить підводні знімки.
""
Зображення зменшенно. Клацніть, щоб побачити оригінал.


Ролик Лоренца Холдера, викладений на YouTube, фактично за день зібрав близько півмільйона переглядів. Спершу фотограф демонструє здатність смартфона до спецефектів. Для цього потрібно переключити смартфон в режим панорамної зйомки, а потім, не кваплячись, почати її. Об'єкт при цьому рухається, кілька разів потрапляючи в кадр, створюючи тим самим у підсумку забавний ефект "клона". Таку ж панорамну зйомку можна проводити і з вікна машини.

Далі йдуть експерименти з режимами зйомки. Підставивши до лінзи камери смартфона звичайний бінокль, можна отримати багаторазове збільшення - зум. Організувати макрозйомку трохи складніше. Для цього потрібно акуратно нанести крапельку води на лінзу камери. Автор стверджує, що завдяки поверхневому натягу води вона буде триматися. Таким чином, можна сфотографувати, наприклад, муху або павучка. Ще один кумедний експеримент - з світловідбиваючими шторками для автомобілів, додавати фотографії глибини і цікавих тіней.

Любителям "СЕЛФІ" Лоренц Холдер рекомендує підійти до справи професійно. З двох шматків картону робиться штатив для смартфона, потім до нього підключаються звичайні навушники, натискання кнопки "+" в яких активує затвор камери. Ще одне "ноу-хау" фотографа - підводна зйомка смартфоном. Організувати її за допомогою не призначеного для водних вправ пристрої допомогла звичайна кмітливість.

0
Коментарі (0)