Куди зникли з вулиць великих міст ветерани-інваліди 2-ї світової війни в 1949 році??

0
Голосов: 0
Автор: In Lviv
Опубліковано: 2760 днів назад (10 травня 2014)
Куди зникли з вулиць великих міст ветерани- інваліди радянсько- німецької війни в 1949 році? ?

У 1949 році , перед святкуванням 70 -річного ювілею Великого Сталіна , в колишньому СРСР були розстріляні фронтовики -інваліди радянсько- німецької війни . Частина їх розстріляли , частина відвезли на далекі острови Півночі Росії і в глухі кути Сибіру на острів Валаам.

Острів Валаам - концтабір для інвалідів другої світової війни розташований на острові Валаам (у північній частині Ладозького озера) , куди після другої світової війни в 1950-1984 роках звозили інвалідів війни в колишні монастирські будівлі.

Більшість цих людей жили і померли на острові Валаам , куди радянський уряд примусово відправило калік війни , щоб не псували вони своїм каліцтвом міста імені великих радянських діячів. Було ще одне місце , - степи Казхстана . Там у степу , калік - фронтовиків викидали з товарних вагонів і розстрілювали з кулеметів ...

Так Батьківщина вирішила позбудеться непотрібного баласту спилися калік -інвалідів , ветеранів армії Жукова - воїнів -переможців , тілами яких товариш Жуков та інші великі полководці СРСР розмінували мінні поля на підступах до Берліна з метою економії танків.

Страшна статистика стала відома тільки зараз. Її таїла в собі досі потерта і пожовкла від часу папка з грифом « Цілком таємно ». - Через принципового ставлення СРСР до своїх солдатів як до людського матеріалу , втрати сторін на радянсько- німецькому фронті досягали 1:10 - на 1 мертвого німця 10 мертвих радянських . На фронтах так званої « Великої Вітчизняної » війни:
- Загинуло 28540000 бійців , командирів і мирних громадян.
- Поранено 46250000 .
- Повернулися додому з розбитими черепами 775000 фронтовиків.
- Одноокий 155000 .
- Сліпих 54000 .
- З знівеченими особами 501342
- З кривими шиями 157565
- З пошкодженими хребтами 143241
- З відірваними статевими органами 28648
- Одноруких 3000147
- Безруких 110000
- Одноногий 3255000
- Безногі 1121000
- З частково відірваними руками і ногами 418905
- Безруких і безногих так званих « самоварів » , - 850942

І тут в 1950 році за указом Верховної Ради Карело -Фінської РСР утворили на Валаамі і в будівлях монастирських розмістили Будинок інвалідів війни та праці. Навіщо така увага нещасним інвалідам війни ? Чому на віддаленому відрізаному від зовнішнього світу острові , а не на материку ? А адже заклад було ще те ...

Груди в орденах , а він біля булочної милостиню просить . Позбутися від них , у що б то не стало , вирішив уряд СРСР , щоб не псували своїми обрубками ідилічну картину радянського благоденства . Вихід знайшли , на острови : з очей геть - з серця геть . Протягом декількох місяців країна - переможниця очистила свої вулиці від цієї постійно яка просить " нечисті" !

Їх зібрали за одну ніч спеціальними нарядами міліції і держбезпеки , швидко відвозили на залізничні станції , вантажили в теплушки типу ЗК і відправляли в ці самі «будинки- інтернати » - концтабори . У них відбирали паспорти і солдатські книжки - фактично їх переводили у статус ЗК . Та й самі інтернати були у відомстві НКВС.

Перед цими інтернатами ставилася мета мирно спровадити інвалідів на той світ якомога швидше. Навіть те убоге зміст , яке виділялося інвалідам ... расхищалось радянським начальством.

І ось одного разу прокинувшись вранці , перед самою річницею сімдесятиріччя Сталіну , щасливі радянські громадяни не почули звичного гуркоту саморобних інвалідних візків і скрипу протезів що повернулися з війни калік ...
це було знамените " світле майбутнє" !

Зараз на Валаамском кладовищі варто тільки 2 прогнилих стовпчики з ... номерами. Не залишилося ні імен , нічого - вони всі пішли в землю , не залишивши пам'ятника жахливого експерименту людського зоопарку героїв радянської влади.
0
Коментарі (1)