Прем'єра фільму "15 сторін Світу"

0
Голосов: 0
Автор: In Lviv
Опубліковано: 2066 днів назад ( 1 березня 2016)
Прем'єра фільму "15 сторін Світу"

“15 сторін Світу” — фільм про одного з найбільш видатних польських експериментальних музикантів — Євґеніуша Рудніка. Стрічка розповідає про революційні ідеї Євґеніуша, який був частиною легендарної “Експериментальної Студії Польського Радіо” та створював експерементальну музику задовго до появи поняття “електронна музична сцена”. Замість музичної студії, він використовува наукову лабораторію, магнітну стрічку та ножиці. Архітектура ритмів, пульс природи та людського тіла — саме ці речі намагався відчути Руднік в своїх музичних пошуках. Його експерименти — спроба дослідити нову реальність, в якій можна доторкнутися до звуку.

Євґеніуш Руднік — один з "піонерів"електро-акустичної музики. Він працював над багатьма музикальними інсталяціями та музикою до фільмів з такими зірками, як Кжиштоф Пендерецкі (над композицією для відкриття Олімпійских ігор у Мюнхені в 1972 році), Арне Нордхайм, Карлхайц Штокхаузен, Пітер Котік та багатьма іншими. Євґеніуш — володар багатьох міжнародних нагород. Частина його творів зберігається у Французській національній бібліотеці, разом з найращими європейскими культурними скарбами 20 сторіччя.

Фільм отримав Critic’s Week Award на фестивалі Film Festival Locarno (Official Page), Special Mention на фестивалі MFF T-Mobile Nowe Horyzonty та був в одній з найсильніших музичних селекцій фестивалю SXSW.

У Києві фільм представлять творці стрічки:

Сюзанна Золякевич — польський режисер. За фільм «15 сторін світу» отримала нагороди на фестивалях у Познані та Локарно.

Цвіка Грегорі Портной — польський режисер та оператор, його роботи були представлені на кінофестивалях у Каннах, Document Art, T-Mobile New Horizons International Festival, Locarno Film Festival, New York Jewish Film Festival тощо.

Прем'єра фільму в Україні та візит гостей можливий за підтримки Польський Інститут у Києві / Instytut Polski w Kijowie

Ціна квитків: 50 грн

Окрім Києва, фільм буде представлено у Львові та Харкові.

Показ у Києві: 19 лютого, кінотеатр Кінопанорама. Після показу відбудеться серія питань та відповідей з творцями стрічки.
Показ у Харкові: 26 лютого, кінотеатр 8 1/2. Фільм представлять організатори заходу.
Показ у Львові: 5 березня, кінотеатр Копернік. Фільм представлять організатори заходу.
0
Коментарі (0)