Львів'янку, яка порізала чоловіка на очах дітей, можуть позбавити батьківських прав

7 грудня 2015 - In Lviv
Львів'янку, яка порізала чоловіка на очах дітей, можуть позбавити батьківських прав

Нагадаємо, у 32-річної львів’янки Мар’яни, яка проживає на вулиці Варшавській, четверо дітей. Троє від попереднього шлюбу, де найстаршій дівчинці 12 років, і немовля, яке вона народила 8 місяців тому від чоловіка Олександра, якого, власне, й підрізала.

Втім, сусіди в один голос запевняють, що сім’я хай і не зразкова, але достойна. «Сім’я нормальна, мама в них дуже хороша, і я не знаю, що то з нею вчора сталося. Вона хороша жінка, мати, діти завжди нагодовані, одіті, чисті, в хаті також чистенько», – зазначили сусіди. Запевняють і в тому, що подружжя в чарку не заглядало, хіба, як то кажуть, на свята.

Проте міліція має іншу інформацію. «Підрізаний» уже мав кримінальний досвід і оковита в цій квартирі була частенько на столі. Поки що чоловік перебуває в хірургії міської клінічної лікарні. В якому він стані і які були поранення – лікарі передадуть правоохоронцям. Відтак і кваліфікуватимуть справу. Поки що кримінального провадження не відкривали.

«Якщо будуть тяжкі тілесні ушкодження, то це стаття 121 ККУ і там покарання від 5 до 8 років. Якщо стаття 122 ККУ, то це середні ушкодження і там максимум до 5 років позбавлення волі», – зазначив заступник начальника Шевченківського відділу поліції Руслан Ціцяла.

Сьогодні чоловіка вже перевели з реанімації в хірургію. Але стан у нього важкий. Під час різанини жінка йому перебила артерію на нозі.

 

Loading...
Коментарі (0)