На Львівщині поліція викрила групу осіб, які підробляли документи для шенгенських віз

17 вересня 2016 - In Lviv
На Львівщині поліція викрила групу осіб, які підробляли документи для шенгенських віз


Оперативники Департаменту кіберполіції Національної поліції України у Львівській області затримали чотирьох осіб, які займалися виготовленням закордонних паспортів та шенгенських віз.

Організатору злочинного промислу та трьом спільникам загрожує позбавлення волі терміном до п’яти років.  

За словами першого заступника глави Нацполіції Вадима Трояна, до Департаменту кіберполіції Національної поліції України звернулися представники посольства Польщі з приводу надання невстановленими особами послуг з виготовлення шенгенських віз та закордонних паспортів.

Ділки використовували підроблені документи.  За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Оперативники провели комплекс оперативно-розшукових заходів та затримали організатора злочинного промислу і трьох його спільників. Встановлено, що шахраї розповсюджували рекламу в соціальній мережі про надання послуг з виготовлення шенгенських віз та закордонних паспортів. Поліцейські встановили адресу офісу, з якого здійснювалась протиправна діяльність.

"Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили печатки та штампи різних юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, підроблені печатки та штампи банківських установ. Також комп’ютерну техніку, за допомогою якої виготовлялись підроблені документи, мобільні телефони, які використовувались для спілкування з клієнтами", - зазначив Вадим Троян.

Він додав, що окрім цього поліцейські виявили підроблені виписки з банківських рахунків та довідки про розмір заробітної плати, які є обов’язковими документами при подачі у посольство.

Слідчі дії тривають. 

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Схожі статті:

ПолітикаПодвійного громадянства не буде

Ремонт та будівництвоМінрегіон пояснив, як безкоштовно оформити право власності на самобуд

ПолітикаВидача молдовських паспортів українцям вигідна Румунії

Рейтинг: +1 Голосів: 1 934 перегляди
Loading...
Коментарі (0)