На Львівщині засудили жінку, яка збрехала про своє зґвалтування

13 липня 2015 - In Lviv
На Львівщині засудили жінку, яка збрехала про своє зґвалтування

У Дрогобичі судили жінку, яка звернулася в міліцію та повідомила, що її зґвалтував невідомий чоловік. Насправді ж після проведення відповідної експертизи такий факт не підтвердився, тому кримінальне провадження перекваліфікували, і з потерпілої вона стала підозрюваною.

Жінку звинуватили у порушенні одразу двох статей Кримінального кодексу – «неправдиве повідомлення про вчинення злочину» та «неправдиві показання».

«Під час допиту жінка повідомила, що […] до неї приставав невідомий, який взяв її за волосся та почав вигукувати, що якщо вона не вступить з ним в статевий контакт, то він її вб’є, після чого зґвалтував. Це не відповідає дійсності, оскільки зґвалтування насправді не було, що підтверджується висновком судово-медичної експертизи», – йдеться у вироку Дрогобицького міськрайонного суду. 

Жінка погодилася співпрацювати зі слідством та уклала угоду з прокурором про визнання винуватості ще до судового засідання, яке відбулося 6 липня. Суд переконався, що така угода була укладена добровільно.

Її визнали винною у вчиненні злочинів за ст. 383 та 384 ККУ та засудили на рік умовно. 

Схожі статті:

Кримінал32-річного львів`янина затримали за підозрою у зґвалтуванні 12-річного хлопчика

Рейтинг: 0 Голосів: 0 986 переглядів
Loading...
Коментарі (0)