Неподалік Яворівського полігону спіймали працівників їдальні з мішками харчів

22 травня 2015 - In Lviv
Неподалік Яворівського полігону спіймали працівників їдальні з мішками харчів

18 травня представники самооборони виклали в інтернет відео, як кухарки виносять їжу з Яворівського полігону. На ньому жіночки несуть мішки з макаронами і хлібом. Проте самі працівниці запевняють, не крали харчів у військових, а виносили з полігону відходи.

На відео, яке потрапило в інтернет і соцмережі, видно чотирьох жінок з мішками. У них шматки хліба і зварені макарони. Представники Яворівської самооборони це відзняли на камеру і викликали міліцію. Вважають, що жінки крадуть у солдатів харчі.
 

Натомість кухарки журналістам «Телеканалу новин 24» розповіли, що їх намагаються підставити, адже вони просто виносили харчові відходи.

«Ми маємо свійську птицю, свиней, ми часто їм носимо відходи, не звалювати це ж все в яму, щоб просто вицвіло. Ці продукти ми не можемо зберігати в їдальні, згідно із санітарними нормами», – розповіла кухарка Марія.

За словами речника головного управління МВС Львівщини Світлани Добровольської, правоохоронці з’ясували, що дві жінки, які працюють на кухні, справді звернулися з проханням до керівника, щоб він їм дозволив забирати відходи, які залишаються після харчування та годувати ними тварин, а не викидати у спеціальну яму.

«Міліціонери склали на місці акт. Було 5 сумок з порізаним хлібом, 7 чи 8 буханок цілого хліба і 2 відра варених макаронів», – розповіла Світлана Добровольська.

Кухарки – працівниці приватної фірми, яка має договір з полігоном на приготування їжі. Директор підприємства у чесності своїх працівниць не сумнівається.

Зараз правоохоронці чекають офіційного листа від цієї їдальні про те, чи виявлена у них якась нестача продуктів. Якщо нестачі не виявлять, то перевірка на цьому закінчиться. 

Яворівська ж самооборона, активісти якої відзняла жінок, відмовилась спілкуватись із журналістами. Тим часом керівник Західного медіа-центру Міністерства оборони Вадим Бакай зазначив, що зараз на полігоні тривають перевірки і військова служба правопорядку намагається зробити справедливе розслідування.

«Наші військові їдять три рази на день – зранку в обід і ввечері. Жодних скарг до нас не надходило. Якщо є якісь проблеми, в них треба ретельно розібратись, буде працювати одна комісія, друга – скільки треба».

Військовослужбовці ж підтверджують, що справді ситі.

«У нас перше, друге і компот. Ми ситі», – розповів військовослужбовець Олександр.

Схожі статті:

КриміналЧерез неякісну форму на полігоні ледь не згоріли живцем троє військових

ПолітикаПорошенко на Львівщині зустрінеться з американськими десантниками

КриміналНа Яворівському полігоні застрелили 18-річного солдата

КриміналМіліція спростувала інформацію про крадіжку харчів з Яворівського полігону

ПолітикаНа Яворівському полігоні помер мобілізований

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1170 переглядів
Loading...
Коментарі (0)