Патрульні поліцейські у Львові порушують правила паркування

2 жовтня 2015 - In Lviv
Патрульні поліцейські у Львові порушують правила паркування

Журналісти газети «ДК Захід», 1 жовтня стали свідками трьох випадків таких порушень. Один з автомобілів був припаркований під знаком 3.34 – зупинка заборонена, що є грубим порушенням ПДР. Два інші – на газоні, що теж заборонено.


Спостерігаючи за Головним управлінням  патрульної поліції міста Львова на вулиці Перфецького, 19, журналісти юридично-правової газети "ДК ЗАХІД" стали очевидцями того, як працівники патрульної поліції міста Львова, ігноруючи правила дорожнього руху, ставлять свої особисті автомобілі в недозволених  місцях.
 
Особливу увагу привернув автомобіль марки "Hyundai Accent" з дн ВС8571ЕН, який припаркувався з порушенням ПДР, а саме під знаком 3.34 – зупинка заборонена.
 
Ми одразу звернулися до полісмена з проханням відповісти: чому він порушує правила дорожнього руху, попросили переставити автомобіль у дозволене місце, на що ніякої відповіді не отримали.
 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6wBR7N4pJYg?rel=0&amp;controls=0&amp;showinfo=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
За декілька хвилин до нас вийшов командир взводу (на жаль, не вдалося запам’ятати його прізвища) та сфотографував неправильно припаркований автомобіль, в його поле зору потрапило ще два автомобілі, які були припарковані з порушенням правил дорожнього руху, за кілька хвилин полісмени вийшли та переставили свої автомобілі.
 
Звертаємося  до керівника поліції міста Львова Юрія Зозулі, з пропозицією виділити на території головного Управління спеціальні стоянки, якими могли б користуватися працівники поліції, можливо, відсутність таких місць і є основною причиною порушення правил дорожнього руху. Зрозуміло, що працівники поліції добираються на своїх автомобілях на роботу, тому цілком логічно було б зробити такі стоянки на території управління.
 
Засуджувати хлопців, які пройшли серйозний відбір, можливо, і неправильно, але правила дорожнього руху створені для всіх, звертаємося в першу чергу до працівників поліції з проханням не повторювати помилок старого ДАІ, і якщо ви все-таки почули зауваження від простого громадянина, то відреагуйте на нього, бо кожен конфлікт – нехай і незначний – може зашкодити  репутації всієї поліції м. Львова.

Схожі статті:

ПолітикаПоліція оштрафувала Парасюка за їзду без посвідчення водія

ТранспортКультура паркування у Львові. To be or not to be?

КриміналУ Львові поліцейськими хочуть стати вже більше 2 тисяч осіб

ТранспортВодії маршруток найчастіше порушують правила на дорозі

ПолітикаДуже дивні реформи, ПРЕЗУМЦІЇ НЕВИНУВАТОСТІ НЕ ІСНУЄ – Яценюк

Loading...
Коментарі (0)