Суддя зі Львівщини отримував хабарі у туалеті

28 січень 2019 - In Lviv
Суддя зі Львівщини отримував хабарі у туалеті

В.о. голови Турківського районного суду Лука Кріль, якого спіймали на хабарі, отримував неправомірну вигоду у вбиральні.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на повний текст ухвали про застосування запобіжного заходу.

За даними антикорупційного бюро, на початку грудня 2018 суддя висловив прохання громадянину надати 1 тисячу євро за не позбавлення його права на керування транспортними засобами у справі про водіння у нетверезому стані (ч.1 ст.130 КУпАП). Також повідомляється, що перша зустріч відбулася 14 грудня у вбиральні суду на першому поверсі і суддя нібито одержав 600 євро. Решту грошей передали у вбиральні 18 грудня. Згодом кошти було виявлено у кишені верхнього одягу судді, а також у квартирі, якою він користується. У ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій задокументоване спілкування судді з громадянином з питань надання неправомірної вигоди та обставини її отримання. Суд призначив судді запобіжний захід у вигляді застави в сумі 80 тис. грн.

Прокурор вимагав майже удвічі більше. З літа 2018 в Турківському райсуді працює тільки один суддя – Лука Кріль. Згідно з показами заявника, цей суддя у квітні 2018 року вже розглядав по ньому аналогічну адміністративну справу і справу було закрито у зв‘язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності, що фактично дало змогу уникнути відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Схожі статті:

КриміналПрацівники СБУ затримали у Львові міліціонера, який вимагав хабара

КриміналНа хабарі у $300 затримали головного держінспектора Львівської митниці

ТранспортНа Самбірщині затримали чоловіка, який спробував дати хабара військовому комісару

КриміналКерівника ЛКП піймали на хабарі у 8200 грн

ПолітикаНа Львівщині затримали призовника, який хотів відкупитися від армії 1 тисячею гривень

Рейтинг: 0 Голосів: 0 20239 переглядів
Loading...
Коментарі (0)