У центрі Львова застрелили нелегального валютника

22 квітня 2020 - In Lviv
У центрі Львова застрелили нелегального валютника

Вбивці втекли на автомобілі Ford Mondeo, львівська поліція ввела у місті план перехоплення
 

У середу, 22 квітня, на вулиці Академіка Павлова у центрі Львова сталося вбивство. Вбивці втекли з місця злочину. Поліція ввела в місті та по всій області план перехоплення «сирена». Про це повідомив депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич. Поліція цю інформацію вже підтвердила.

Відомо, що вбивство сталося близько 10:00 ранку у під'їзді будинку на вул. Академіка Павлова, 6. Є свідки, які чули звуки пострілів. За словами очевидців, застрелили старшого чоловіка, ймовірно нелегального валютника. Наразі невідомо, чи його пограбували.

поліції повідомили, що нападників було кілька. Зловмисники у балаклавах напали на двох львівян з вогнепальною зброєю. 49-річний чоловік загинув на місці, про стан іншого поки нічого невідомо.

Вбивці втекли з місця злочину ймовірно на автомобілі Ford світло-сірого кольору. На місці злочину присутній начальник поліції Львівщини Василь Віконський.
 

Розшукується автомобіль срібного ( світлого ) кольору Форд Mondeo 2004, який причетний до злочину, який відбувся на вул. А. Павлова 6 Львів

Всіх хто знає місце знаходження авто, або став свідком даного злочину просимо сповістити на лінію "102" 

Рейтинг: 0 Голосів: 0 25016 переглядів
Loading...
Коментарі (0)