У Львові поліція затримала на хабарі керівника управління

6 березня 2019 - In Lviv
У Львові поліція затримала на хабарі керівника управління

У Львові поліція затримала на хабарі керівника управління

Львівської міської ради Вимагав та отримував від переможців тендеру «відкати» за виконання певних умов по договору. Сума «відкату» становила один відсоток. Затримали посадовця сьогодні, 5 березня, під час отримання неправомірної вигоди. Працівники управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції задокументували протиправну діяльність керівника одного з управлінь Львівської міської ради.

Посадовець організував «прозорий» механізм підписання необхідних документів для подальшого виконання робіт переможцями тендеру. Так, було встановлено, що за погодження кошторисної документації з виконання ремонтно-будівельних робіт вулиць на території одного з районів м. Львова вимагав один відсоток «відкату» від загальної суми договору.

5 березня оперативники УЗЕ, слідчі поліції Львівської області за процесуального керівництва прокуратури Львівської області затримали посадовця. Кошти, отримані у якості неправомірної вигоди було вилучено з кишені куртки правопорушника. Затримання проведено у закладі громадського харчування неподалік міської ради м. Львова. На даний час проводяться обшуки у приміщенні Львівської міської ради.

Схожі статті:

ТранспортНа Самбірщині затримали чоловіка, який спробував дати хабара військовому комісару

КриміналНа хабарі у $300 затримали головного держінспектора Львівської митниці

КриміналКерівника ЛКП піймали на хабарі у 8200 грн

ПолітикаНа Львівщині затримали призовника, який хотів відкупитися від армії 1 тисячею гривень

КриміналПрацівники СБУ затримали у Львові міліціонера, який вимагав хабара

Рейтинг: 0 Голосів: 0 23663 перегляди
Loading...
Коментарі (0)