Безкоштовні майстер-класи, лекції та клуби цього тижня у Львові. Буде цікаво!

26 вересня 2016 - Viar
Безкоштовні майстер-класи, лекції та клуби цього тижня у Львові. Буде цікаво!

Відкрита лекція Горста Рогуша (Німеччина) «Інновативна концепція регулювання передачі керівних повноважень».

Горст Рогуш — мажоритарний співвласник і Голова Ради міжнародної групи підприємств Storch-Ciret Group, засновник Фонду сталого розвитку підприємництва Горста Рогуша.
В основу даної концепції покладено ідею, що найвищим пріоритетом менеджменту підприємства повинен бути сталий розвиток та забезпечення успіху підприємства у майбутньому. Короткострокова максимізація прибутків хоч і збільшує винагороду працівників на даний момент часу, однак зазвичай суперечить довгостроковим стратегічним цілям підприємства. Лекція буде цікавою для студентів економіки, менеджменту та правознавства.

Коли? 28 вересня. Початок об 11:00.

Де? Юридичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка. Аудиторія 249 (Вулиця Січових Стрільців, 14).

Скільки? Вхід  безкоштовний. 

Зустріч з режисером та директором Львівського театру імені Леся Курбаса — Миколою Березою.

Чи бувало у тебе таке, що переглядаючи виставу, мимохіть замислювався «А що відбувається у театрі за кулісами? Як стають акторами? І що для цього потрібно?»Якщо так, то в нас для вас є чудова новина!

Цього тижня у Львові відбудеться зустріч-бесіда в рамках проекту «Театр зсередини» з відомим актором, режисером та директором Львівського театру імені Леся Курбаса — Миколою Березою.

Коли? 26 вересня з 19:00 до 20:30.

Де? Арт-простір «Щось цікаве» (м. Львів, пл. Ринок 13).

Скільки? Безкоштовно. Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму ТУТ. Кількість місць обмежена.

Лекція про поїздку на Кубу.

Lviv Travel Club організовує лекцію про поїздку на Кубу. Відвідувачі зможуть дізнатися про більше про житя та подорожі

Коли? У середу 28 вересня з 19:30 по 21:30.

Де? Вул. Лемківська 15 (вхід з Хімічної).

Скільки? Вхід безкоштовний, але потребує реєстрації. Зареєструватись можна ТУТ.

Семінар на тему: “Теорії міграцій в контексті сучасних людських мобільностей і нових міграційних викликів: іноземні студенти і шукачі притулку в Німеччині”.

У Львові відбудеться міжінституційний Методологічний семінар Відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України та Центру міської історії Центрально-Східної Європи на тему: “Теорії міграцій в контексті сучасних людських мобільностей і нових міграційних викликів: іноземні студенти і шукачі притулку в Німеччині”.

Доповідач – д-р Мустафа Аксакал, дослідник на факультеті соціології Білефельдського університету (Німеччина), фахівець з проблем транснаціоналізму та міграцій, учень професора Томаса Файста, одного з провідних міграціологів світу.

Д-р Мустафа Аксакал проаналізує центральні емпіричні тренди останніх років щодо імміграції іноземних студентів і шукачів притулку в Німеччині, порівняє їх з вибраними теоретичними позиціями щодо міграції, а також представить міркування про те, чи існуючі економічні теорії можуть пояснити новітні міграційні потоки. У доповіді будуть продискутовані альтернативні методологічні підходи у сфері вивчення сучасної мобільності людей.

Доповідь відбуватиметься англійською мовою із синхронним перекладом на українську.

Де? Методологічний семінар відбудеться у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи (вул. Богомольця, 6).

Скільки? Вхід вільний.

Коли? 29 вересня 2016 р. Початок о 16:00.

Велофорум «Місто. Транспорт. Екологія».

Цього тижня у Львові відбудеться ІІ Форум «Місто. Транспорт. Екологія» (МТЕ-2016), який цього року присвячений найекологічнішому міському транспорту – велосипеду.

Мета заходу – підсумувати успіхи та окреслити плани й проекти у розвитку велоінфраструктури Львова й області, надати майданчик еко-спрямованому бізнесу для обміну ідеями, привернути увагу до правил та культури вуличного руху за участю велосипедистів.

Серед запрошених гостей Форуму «МТЕ-2016. Велосипед і місто» –представники державної влади, експерти з питань оптимізації міського простору, велоактивісти, підприємці, представники міжнародних організацій, активні та перспективні користувачі велосипедів.

Скільки? Участь у заході – безкоштовна, але попередня реєстрація – обов’язкова. Зареєструватись треба ТУТ.

Коли? 30 вересня.

Де? Львівська торгово-промислова палата (Стрийський парк, 14)

Програма Форуму:

 

 

Рейтинг: 0 Голосів: 0 18460 переглядів
Loading...
Коментарі (0)