Львівський парк культури пропонує висадити іменні дерева

9 жовтня 2015 - In Lviv
Львівський парк культури пропонує висадити іменні дерева

 У Парку культури минулої суботи стартувала акція «Подаруй дерево парку». Під час акції кожен охочий зможе подарувати парку дерево зі спеціальною іменною табличкою. 

У Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького стартувала акція «Подаруй дерево парку». Відтепер всі охочі зможуть посадити у парку власне дерево та в такий спосіб відзначити важливі моменти свого життя - день народження, шлюб, народження дитини або іншої важливої події.

Перше дерево вже було висаджене минулого тижня. Наступна посадка запланована вже на ці вихідні.

«Матеріальні речі цінні, але не зрівняються з живою рослиною, яка разом з тобою зростає і вічно нагадуватиме про ті приємні емоції, які у неї закладені. Я дуже рада, що такий чудовий проект почався з мого деревця», - розповіла адміністраторка парку Христина Пархуць.

Як розповіла спеціаліст з озеленення Парку культури Оксана Палій, наразі для посадки парк пропонує два види дерев: це слива розлога Піссарді та сакура. Вартість саджанця, іменної таблички та сертифікату коливається у межах 350-500 грн., залежно від виду дерева.

Місця для висадження дерев та види визначали спеціалісти з ландшафтного дизайну. Як пояснила Христина Пархуць, для подарованих дерев у парку виділили кілька локацій. Це місця, де потрібно досадити дерева, щоб створити затінок чи зробити місце більше привабливим, або зони, де аварійні дерева чи хворі були зрізані, і їх потрібно замінити.

У Парку культури планують, що з весни проект розшириться.  Тож згодом львів'яни матимуть можливість висадити іменні кущі, облаштувати квітники чи встановити лавочку.

«Окрім поповнення парку зеленими насадженнями чи об’єктами, цей проект ще важливий тим, що громада безпосередньо долучається до створення свого паркового простору», - зазначила спеціаліст з озеленення Парку культури Оксана Палій. 

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном:
063 358 38 02 Оксана.

ZAXID.NET

Схожі статті:

Життя містаУ Львові стартував фестиваль ретро-автомобілів «Leopolis Grand Prix»

Життя містаПарк Культури у Львові стане Діснейлендом?

КультураУ парку культури стартують кінопокази просто неба

КультураУ Львові відбудеться кавуновий фестиваль

КультураУ Львові відкрили безкоштовне «Пригодницьке містечко для дітей»

Рейтинг: 0 Голосів: 0 602 перегляди
Loading...
Коментарі (0)