Віденський бал у Львові: вогняне шоу, їстівні картини, фокстрот і танго

23 жовтня 2018 - In Lviv
Віденський бал у Львові: вогняне шоу, їстівні картини, фокстрот і танго

12 жовтня у Львові відбувся класичний віденський бал, в теракотовій палітрі, який поєднав українські традиції та європейську класику. Його символом став чорнобривець - 1,5 мільйона живих квітів в оздобленні, десерт у вигляді квітки і дорогоцінний чорнобривець від ювелірного дому Art Vivace.

У комплексі Edem Resort Medical & SPA, де проходив захід, гостей зустрічали вогняним театралізованим шоу. У традиціях старої Європи бал відкрили 16 дебютантів - під звуки полонезу, вальсу і краков'яка. Витончені бездоганні образи гостям і дебютантам створювали фахівці визнаного міжнародного бренду La Biosthétique. Принцесою балу обрали Ганну Буряк - дівчина вже створила свій бренд одягу Belle Anna. А принцом став відомий танцюрист Денис Парфьонов. Королем і королевою балу обрали фінансиста Михайла Гойхмана і Юлію П'ятову, дружину футболіста Андрія П'ятова.

Організатор віденських балів в Україні, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша називає поєднання української та європейської класики досить символічним в концепції балу у Львові, адже саме цього року відзначається сторіччя Західно-Української Народної Республіки зі столицею у Львові та двадцятиріччя визнання центру міста Лева надбанням світової культурної спадщини ЮНЕСКО. І віденські бали, як відомо, є світовим культурним надбанням ЮНЕСКО. 

Музичну програму вечора запропонував Артист ЮНЕСКО в ім'я миру, маестро Герман Макаренко разом з оркестром «Київ-Класик». Академія сучасної освіти А+ продемонструвала на балу дві видовищні постановки - танго і фокстрот. Вражаюче виглядали і експресивні виступи артистів в унікальних українських вінках авторства дизайнера Ірини Підліпської. З незвичайних задумів - «їстівні картини» в стилістиці геніального Джузеппе Арчімбольдо, який творив свого часу при дворі імператора у Відні. В арт-просторі балу представили експозицію унікальних 3D-картин відомої студії ексклюзивного подарунку Тетяни Нікітіної (Nikitina MAGIC SHOCK).

Традиційно віденський бал у Львові був благодійним: на потреби львівської лікарні ОХМАТДИТ зібрали 281 тис. грн. Зокрема, художниця Лана Кауфман вже вдруге надала лот на бал (нагадаємо, на віденському балу в Києві у квітні цього року її картина стала найдорожчою проданою на благодійному аукціоні), цього разу її робота є досить тематичною – називається «Бал». Лана Кауфман зізналась, що віденський бал для неї є місцем сили, що надихає, і художниця планує створити цілу серію робіт в бальній тематиці. Ще одним художнім лотом стала картина «Нерухомі скарби» авторства Лери Волковинської. А також картина "...після балу..." художниці Олени Жеребецької - учасник багатьох виставок, пленерів, симпозіумів в Україні та за кордоном, її роботи знаходяться в галереях і приватних колекціях у Франції, Англії, Польщі, України. Благодійний сертифікат на 10 тис. грн надав український бренд одягу IVA NEROLLI.

Вели програму заходу популярні ведучі Марися Горобець та Тимур Мірошниченко.

Як відомо, аристократичні віденські бали є непересічною подією європейського життя. Вони проходять в Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо та ін. Сценарій балу не змінювався майже сто років. Його завжди відкривають дебютанти. Від гостей суворо вимагають дотримуватись дрес-коду - довга вечірня сукня для жінок і чорний фрак з білим метеликом для чоловіків. Дебютанткою Віденського балу може стати дівчина з будь-якого куточку світу, але лише одного разу. Дівчата, які відкривають бал, одягнені в білі сукні і обов'язково в коронах – модель корони змінюється щороку. Віденські бали відвідують королівські особи, світова еліта, під час заходу завжди збирають благодійні кошти на найбільші світові виклики.

 

Схожі статті:

ЖиттяВіденський бал у Львові прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців

КультураДе поблизу Львова окунутись в ополонку, поради лікаря

ЖиттяДе біля Львова нестандартно відпочити з друзями?

ТранспортНа Львівщині завершили ремонт автомобільної дороги Стрілки – Ушковичі

Рейтинг: 0 Голосів: 0 35707 переглядів
Loading...
Коментарі (0)