"Залізничнетеплоенерго" планує збільшити тарифи

10 лютого 2018 - In Lviv

ЛКП "Залізничетеплоенерго" повідомило про намір збільшити тарифи на опалення та гарячу воду для всіх споживачів. Повідомлення опубліковано на офіційному сайті підприємства. 

"До уваги львів’ян та представників органів місцевого самоврядування! У відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 Львівське комунальне підприємство "Залізничнетеплоенерго" повідомляє, що 23 лютого 2018 року о 09.00 год. у приміщенні за адресою: м. Львів, вул. С. Петлюри, 4а (зал "Світлиця", 1-й поверх) відбудеться відкрите слухання питань щодо:

Коригування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних та інших споживачів, релігійних організацій.
Коригування тарифів на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення.
Коригування тарифів на послугу з постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних та інших споживачів, релігійних організацій.

Зауваження і пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, надсилаються електронною поштою на lmkp@mail.lviv.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: м. Львів, вул.С.Петлюрри,4а. Зауваження та пропозиції приймаються з 08.02.2018 по 22.02.2018р.

В обґрунтуванні зазначається, що на сьогодні діючі тарифи на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для всіх категорій споживачів не відшкодовують фактичні витрати у зв’язку із збільшенням ціни на електроенергію, водопостачання та водовідведення для технологічних потреб, ціни на холодну воду для потреб гарячого водопостачання, збільшенням мінімальних гарантій з оплати праці, встановленням внесків на регулювання.

Відтак тарифи на послуги з центразованого опалення для населення усереднено зростуть на 5,9%, постачання гарячої води для потреб населення зростуть на 5,6%, для бюджетних установ та для інших споживачів – на 3,8%.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про підняття тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

Схожі статті:

ТранспортПеревізники вимагають новий тариф, але ховають дані про пасажиропотік

ТранспортВідсьогодні проїзд у приміських і міжміських автобусах на Львівщині подорожчав на 27%

ЕкономікаЛьвів, вода, лічильники – халяви немає

ТранспортЗ завтрашнього дня тариф на проїзд у маршрутках Львова зросте до 4 грн

ТранспортЛьвів"ян закликали сьогодні влаштувати "день без маршруток"

Рейтинг: 0 Голосів: 0 28036 переглядів
Loading...
Коментарі (0)