Фонд держмайна продав львівський дослідний завод «Хвиля» за 60 млн грн

30 жовтня 2018 - In Lviv
Фонд держмайна продав львівський дослідний завод «Хвиля» за 60 млн грн

Фонд державного майна України продав львівський дослідний завод «Хвиля», що на вул. Науковій, 7 у Львові за 60 млн грн. Про продаж заводу, що перебував у державній власності, стало відомо з системи Prozorro.Продажі.

До комплексу заводу «Хвиля» входять 23 будівлі на вул. Науковій, 7 у Львові (3,2 га) та ще 27 будівель у селі Новий Яричів, що у Кам’янко-Бузькому районі (13 га). Зокрема, у Львові це складально-монтажний корпус, насосна станція, адміністративні будівлі та незавершене будівництво.

Початкова ціна заводу складала 12,6 млн грн. В торгах взяли учать сім компаній, перемогло ТзОВ «Західний торгівельний ресурс». Ця фірма викупила завод за 60 млн грн, що у п’ять разів більше, ніж його початкова вартість.

Найближчим часом Фонд державного майна укладе договір про купівлю-продаж цього заводу.

У ТзОВ «Західний торгівельний ресурс»  відмовились розповідати про подальші плани стосовно викуплених приміщень. Водночас бухгалтер фірми Володимир, який не назвав свого прізвища, у телефонному коментарі повідомив, що відновлювати діяльність дослідного заводу не будуть. «Це нецільово. Технології пішли сильно вперед, краще поставити щось нове і робити щось нове», - сказав він.

На сайті Фонду держмайна вказано, що ДП «Дослідний завод «Хвиля» займався проектуванням та монтажем систем керування технологічними процесами, виробництвом апаратури та техніки.

Згідно даних бізнес-платформи YouControl, власницею ТзОВ «Західний торгівельний ресурс» зі статутним капіталом 1000 грн, є львів’янка Діана Шевчук. Керівницею фірми є Марія Шевчук. Головним видом діяльності фірми є оптова торгівля м'ясом і м'ясними продуктами.

Нагадаємо, згідно нового закону про приватизацію Фонд держмайна виставить на продаж ще близько десяти малих підприємств у Львові.


https://zaxid.net/news/

Рейтинг: 0 Голосів: 0 35260 переглядів
Loading...
Коментарі (0)