Львів, вода, лічильники – халяви немає

10 лютого 2016 - In Lviv
Львів, вода, лічильники – халяви немає

Баталії довкола повірки водних лічильників, а саме: хто за це має платити – тривають давно. Врешті лише з 17 лютого цього року ситуацію врегулюють: плату за повірку лічильників включили львів’янам у тариф на водопостачання і водовідведення.

Добре це чи ні – з’ясовував кореспондент «Вголосу».

Львів’яни тривалий час скаржилися на «Львівводоканал», адже в законі чітко прописано, що періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) вимірювальної техніки має відбуватися за рахунок виконавця. Фактично, ЛМКП «Львівводоканал» мав брати лічильники на повірку безкоштовно, однак не робив цього.

Відтак до Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України почали надходити численні скарги на «Львівводоканал», який вимагав гроші за повірку лічильників. Як пояснив голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Андрій Басараба, з 1 січня 2016 року постановою Кабміну №474 введено в дію порядок подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, одночасно набув чинності ЗУ «Про метрологію», де чітко вказано, що періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) вимірювальної техніки має відбуватися за рахунок виконавця. Тому «Львівводоканал» як виконавець послуг з централізованого водопостачання та водовідведення за власний кошт повинен був здійснювати повірку лічильників, однак натомість вимагав за це плату з людей.

«Якщо не вирішувати цю проблему за гарячими слідами, вона лише зростатиме, доки не досягне широкого соціального масштабу», – наголошує Андрій Басараба.

Натомість «Львівводоканал» має свої «відмазки». Заступник керівника «Львівводоканалу» Дмитро Ванькович, виправдовуючи підприємство, пояснює, що воно – організація, яка не проводить додаткової діяльності, за яку могла б отримувати прибуток. Водоканал як монополіст має регулятора – Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка визначає послуги підприємства та їхню вартість.

«Ми не заперечуємо, що маємо здійснювати повірку лічильників, однак у нас єдине запитання: за які кошти маємо це робити? Не можемо брати гроші, які надходять за воду, нам і так їх не вистачає, і скеровувати їх на повірку», – каже Дмитро Ванькович. За його словами, два закони України зобов’язали всі водоканали України бути виконавцями, надавати комплекс послуг, але коштів держава на це не передбачила.

«У Законі «Про метрологію» вказано, що повірка лічильників має відбуватися за кошти суб’єктів господарювання. Водночас там також зазначено, що періодичну повірку проводять за рахунок тарифів. Є певні норми законодавства, хоча, можливо, й не всіх їх урегульовано. У листопаді НКРЕКП зі свого боку затвердила нові тарифи деяким підприємствам», – розповіла начальник відділу НКРЕКП у Львівській області Любов Кордюк. Ще торік «Львівводоканал» подав до НКРЕКП розрахунок нових тарифів, куди було включено вартість повірки лічильників. У листопаді 2015 року комісія їх затвердила, а 11 січня – і Мін’юст. Тарифи мають набути чинності з 17 лютого. І, власне, у цей новий тариф включено витрати на проведення планових періодичних повірок квартирних засобів обліку холодної води в багатоквартирних будинках, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки на обслуговування споживачів.

Здавалося б, замкнене коло розірвано, та це не зовсім так. Новий тариф на водопостачання і водовідведення, куди включено витрати на повірку лічильників, затверджено лише для багатоквартирних будинків. Для них збільшено тариф на 1 гривню – до 10,49 грн за 1 м куб., фактично ця гривня й ітиме на повірку лічильників. Для індивідуальних будинків тариф залишається незмінним – на рівні 9,48 грн, тому й здійснювати таку повірку їхні мешканці мають за свій кошт.

Дмитро Ванькович переконаний, що це соціальна справедливість: менше платите, то й повірку оплачуйте самі.

«Не виконувати закон водоканал не може, вимагати гроші від людей з 1 січня теж не може. Створився правовий вакуум. НКРЕКП працює над цим питанням, але з 2016 року визначено також новий порядок, за яким тарифи встановлює не комісія, а органи місцевого самоврядування», – додає Любов Кордюк.

Речниця «Львівводоканалу» Уляна Горбата роз’яснює позицію свого роботодавця: «До 17 лютого в тарифах на послуги водопостачання і водовідведення не було враховано видатки на повірку лічильників, тому такі послуги надавали на платній основі за окремо укладеними договорами. З 17 лютого, відповідно до того, що нам затвердили новий тариф, мешканці будуть оплачувати, зокрема, і повірку. І саме з цього часу «Львівводоканал» буде оплачувати повірку за кошти тарифу, доти – за кошти мешканців. Безперечно, є несумісність законодавства. Коли АМКУ наголошує, що з 1 січня набув чинності закон і виконавець повинен здійснювати повірку за свій кошт, то це означало, що вона мала відбуватися за рахунок тарифів, а їх як таких не було. Тому виникла правова колізія».

У «Львівводоканалі» переконані, що цілковито неправильно наголошувати, що послуга повірки лічильника має бути безкоштовна, адже нічого безплатного, на їхню думку, немає, тому мусить бути якесь джерело відшкодування. «Це проблема всіх водоканалів України. Нові тарифи НКРЕ затвердила для 36 водоканалів України, однак залишаються міста, де ще існує ця колізія, наприклад Полтава, Івано-Франківськ», – каже Уляна Горбата.

Дмитро Ванькович також уточнив, що «Львівводоканал» безпосередньо здійснювати повірку лічильників не буде, а укладатиме тендер з однією зі спеціалізованих фірм і вже їй сплачуватиме кошти. На сьогодні є шість фірм, які мають змогу це робити. І дотепер «Львівводоканал» фактично не брав коштів за повірку лічильників, а негласно скеровував мешканців до однієї з цих фірм, наприклад, вказуючи їх на квитанції. «Нікого не змушуємо йти в приватну компанію. Якщо людина принесла до нас лічильник на вул. Зелену, 64, ми жодного разу її не відправили. Загалом у Львові є 6 компаній, які роблять повірку. Ми на квитанціях пишемо їх усі», – каже він. Також Дмитро Ванькович пояснює, що фактично щодня треба провести близько 200 повірок лічильників, у місяць це приблизно 4 тис. грн. На сьогодні у «Львівводоканалі» протерміновано повірку 150-200 тис. лічильників. На запитання, чи водоканал відшкодовуватиме людям, які після першого січня змушені були платити за повірку, він відповідає: «Настільки, наскільки це нам дозволить держава. Чому закон набув чинності з 1 січня, а Мін’юст зареєстрував постанову про нові тарифи лише 11 січня?»

А тепер, якщо розібратися, то чи виграли мешканці? Офіційно вони й справді нібито домоглися, що платити за повірку має «Львівводоканал», як і передбачає закон. Однак це лише перекладання грошей з однієї кишені в іншу й маніпулювання громадською думкою. Адже послугу цю оплачуватимуть за рахунок тарифу, який сплачують мешканці. Планову повірку лічильників проводять раз на 4 роки. У дочірньому сервісному підприємстві «Львівводоканалу» «Водомір» комплекс послуг з повірки лічильника дотепер коштував 85,28 грн. Фактично, менше ніж 100 гривень доводилося платити один раз на 4 роки. Якщо в середньому сім’я споживає 5 м куб. води в місяць, то щомісяця вона вже сплачує 5 гривень за майбутню повірку. За рік накопичиться 60 гривень, за 4 роки – 240 грн, а це майже втричі більше, ніж коштує ця повірка на сьогодні.  

Олена Янковська, «Вголос»

Схожі статті:

ЕкономікаУ Львові зросте тариф на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

ТранспортПеревізники вимагають новий тариф, але ховають дані про пасажиропотік

ТранспортВідсьогодні проїзд у приміських і міжміських автобусах на Львівщині подорожчав на 27%

ТранспортЗ завтрашнього дня тариф на проїзд у маршрутках Львова зросте до 4 грн

ТранспортЛьвів"ян закликали сьогодні влаштувати "день без маршруток"

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1015 переглядів
Loading...
Коментарі (0)