Львівська обласна рада продала універмаг «На Ринку» за 63 млн. 212 тис. грн

13 листопада 2017 - In Lviv
Львівська обласна рада продала універмаг «На Ринку» за 63 млн. 212 тис. грн

Про це повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк.

«Вже укладено договір купівлі-продажу нежитлових приміщень. Так що шанси запустити роботу перинатального центру до кінця цього року стають все більшими. Маємо намір орієнтовно 20 млн. грн. скерувати на цей об’єкт. Актуальною залишається допомога від міста. Думаю, Львову перинатальний треба не менше як Львівщині. Бо доки породілля з немовлятами кластимуть на коридорі замість комфортних палат», – написав Гірняк на своїй facebook-сторінці.

За інформацією видання “Наші гроші. Львів”, у січні 2017 року управління майном спільної власності Львівської обласної ради програло апеляцію у справі за позовом ПАТ «Львівський універмаг “На ринку”» про визнання права та зобов’язання до вчинення дій щодо викупу приміщень на площі Ринок, 32 у Львові. Йшлося про приватизацію приміщень загальною площею  1689,2 кв. м, що на площі Ринок, 32.

Станом на 4 квартал 2016 року, 97,4% акцій ПАТ «Львівський універмаг “На ринку”» належать київському ПП «Регіональні інвестиції». Рівноправними контролерами останнього виступають львів’янка Марія Мельник та мешканець смт. Терни Сумської області Андрій Кифоренко. Вони також числяться власниками компанії  «Бізнес проперті девелопмент», що спеціалізується на продажу та оренді нерухомості у Львові.

Схожі статті:

Життя містаЛьвівська пивоварня випустила пиво Putin Huilo

Життя містаПричиною отруєння відвідувачів львівського «Театру пива «Правда» стало недотримання санітарно-гігієнічних умов

ЖиттяУ Львові в лікарні досі перебуває 30 осіб з харчовим отруєнням

ЖиттяВ львівському пивному ресторані отруїлись десятки відвідувачів

Життя містаУ лікарні через отруєння у театрі пива вже перебуває 52 людини

Рейтинг: 0 Голосів: 0 2394 перегляди
Loading...
Коментарі (0)