Львівського чиновника за розтрату понад ₴415 тисяч оштрафували лише на ₴850

30 липня 2015 - In Lviv
Львівського чиновника за розтрату понад ₴415 тисяч оштрафували лише на ₴850

Заступника начальника управління капітального будівництва Львівської міської ради, за звинуваченням у розтраті понад ₴415 тис. бюджетних коштів, передбачених на будівництво доріг, Франківський районний суд Львова оштрафував лише на ₴850.

Наприкінці 2009 року чиновник, уклав договір з державним підприємством «Львівдіпрокомунбуд» на виготовлення нового проекту реконструкції вулиці Городоцької у Львові, попри те, що такий проект уже був готовий та потребував лише внесення деяких змін. Вартість робіт склала майже півмільйона гривень (₴497 476). Таким чином, враховуючи різницю вартості між виготовленням нового проекту і внесенням змін до уже готового, чиновник розтратив понад ₴340, які можна було використати на будівництво дороги.

Крім того, за аналогічною схемою він уклав договір на реконструкцію парку «Високий замок». Маючи готовий проект, він підписав договір на виготовлення нового робочого проекту реконструкції парку «Високий Замок» вартістю ₴57 508, замість проведення належного коригування. Розтрата державних коштів склала ₴44 392. А після завершення будівельних робіт у парку з’ясувалося, що їх вартість завищена на понад ₴30 тис.

Загальна сума коштів, яку розтратив чиновник на користь третіх сторін склала понад ₴415 тис. У судовому засіданні обвинувачений своєї вини не визнав та сказав, що умислу на розтрату ввірених йому коштів не мав і такої розтрати не допускав, а доводи сторони обвинувачення вважає надуманими.

Чиновника визнали винним у зловживанні службовим становищем та розтраті майна і оштрафували на ₴850 (ч. 1 ст. 191 КК України). Але прокурори у суді не змогли надати переконливих доказів того, що йдеться про розтрату коштів у особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 КК України), тому у цій частині злочину чиновника виправдали.

Схожі статті:

КриміналУ Львові інспектор ДАІ сам заплатив незаконно накладений штраф

ТранспортУ Львівській області масово штрафують водіїв вантажівок

КриміналУ Львові закрили справу щодо смерті жінки, яка рік тому випала з вікна податкової

ЖиттяЗа хабар у $500 львівського чиновника оштрафували на 850 грн

ТранспортПорошенко підписав закон про відеофіксацію порушень ПДР

Рейтинг: 0 Голосів: 0 984 перегляди
Loading...
Коментарі (0)