На Львівщині відкрився завод що вироблятиме продукцію для IKEA

7 квітня 2017 - In Lviv
На Львівщині відкрився завод що вироблятиме продукцію для IKEA

На підприємстві виготовлятимуть матрацну тканину для IKEA. У четвер, 6 квітня, у с. Яструбичі на Львівщині підприємство «Сентіо» запустило єдине в Україні високотехнологічне виробництво жакардової тканини для матраців з повним циклом виробництва. Цикл складається із трьох етапів: основонамотувального, ткання та етапу ламінування тканини, який є унікальним для України. Раніше цей вид тканин лише імпортували з Китаю, Туреччини та країн ЄС.

Виробнича потужність підприємства становить близько 1 млн 500 тис. м тасьми та близько 100 тис. м тканини в місяць. Зараз на підприємстві є 30 робочих місць. У зв'язку із розширенням виробництва ця кількість зросте до 60.

«Зростання економіки в основому залежить від малого та середнього підприємництва. Тішить, що тут, на Львівщині бізнес заручився підтримкою і розумінням влади, тому кожного місяця відкривається нове успішне підприємство», – зазначив під час відкриття виробництва заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук .

ТзОВ «Сентіо» – вітчизняний виробник текстильної продукції: жакардової тканини, тасьми та текстильної фурнітури. Компанія заснована у 2009 році та знаходиться в Радехівському районі Львівської області. Це підприємство зі 100% українськими інвестиціями.

Схожі статті:

ЕкономікаIKEA підтвердила плани щодо виходу на український ринок

ЕкономікаУ Львівській області відкрили завод по виготовленню олії

Теги: завод, ikea
Рейтинг: 0 Голосів: 0 1561 перегляд
Loading...
Коментарі (0)