Народні депутати просять мера Львова скасувати величезний земельний податок для бронетанкового заводу

3 серпня 2016 - Viar
Народні депутати просять мера Львова скасувати величезний земельний податок для бронетанкового заводу

Після вчорашнього візиту на державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» нардепи Михайло Бондар та Ігор Васюник були шоковані, дізнавшись які суми завод витрачає щороку на земельний податок місцевій владі.

«Я вважаю ганебним те, що ці підприємства, враховуючи ту завантаженість, яку вони сьогодні мають, платять мільйони гривень земельного податку, в той час, коли волонтери допомагають кожною гривнею. Вони ж на цій землі не торгують і нічого не продають. Вони роблять все, щоб наші хлопці не гинули і щоб врятувати їм життя», – вважає народний депутат Ігор Васюник.

Парламентар додав, що з такою несправедливістю потрібно негайно боротись.

«Я хочу публічно звернутися до мера Андрія Садового: перестаньте створювати інвестиційно привабливий клімат тільки для спонсорів «Самопомочі» і для кумів, сватів та братів. Поверніться обличчям до підприємств, яких і так мало у Львові залишилось, та зосередьте свою увагу на оборонних підприємствах як через політичні рішення та і через рішення органів місцевого самоврядування», – наголосив І. Васюник.

Як розповіли Львівському порталу керівники бронетанкового заводу, щороку на земельний податок підприємство витрачає більше 6 мільйонів гривень. В свою чергу керівництво навело приклад, що депутати Тернопільської та Херсонської міських рад звільнили підприємства Державного концерну «Укроборонпром» від плати за землю на 2016 рік.

У зв’язку з цим, Михайло Бондар та Ігор Васюник скерували депутатське звернення на ім’я мера Львова з проханням розглянути можливість звільнення Львівського бронетанкового заводу від сплати земельного податку.

Нагадаємо, вчора директор державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» Роман Тимків сказав, що завод завантажений лише на 10% і вже 4 місяці простоює.

Схожі статті:

ЕкономікаІсторія однієї зарплати

ЕкономікаУ Львові затвердили ставки податку на нерухомість

ПолітикаНовий рецепт поповнення бюджету від народних обранців

ПолітикаНа Львівському бронетанковому заводі ремонтують бойові машини піхоти

ЕкономікаДепутати перевіряють роботу бронетанкового заводу у Львові

Рейтинг: 0 Голосів: 0 454 перегляди
Loading...
Коментарі (0)