Новий порядок призначення субсидій

11 вересня 2017 - In Lviv
Новий порядок призначення субсидій

Нещодавно уряд вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій. Зокрема, уточнено порядок обчислення сукупного доходу сім’ї та змінено соціальні нормативи споживання газу.

Про це під час брифінгу-роз’яснення основних змін у призначенні житлових субсидій на новий опалювальний період у четвер, 7 вересня, розповів заступник начальника управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, передає кореспондент «Вголосу».

«Якщо раніше сукупний дохід рахували за рік перед місяцем звернення за субсидією, тепер його розраховуватимуть за два квартали. Тобто, якщо мешканці оформлятимуть субсидії з 1 жовтня, їм обчислюватимуть дохід за два перші квартали цього року, - зазначив чиновник. -  Якщо це буде з 1 травня наступного року – відповідно рахуватимуть сукупний дохід за два останні квартали 2017 року».

Також, за його словами, тепер субсидію призначатимуть або за місцем фактичного проживання, або за місцем реєстрації. Це будуть чітко відслідковувати.  

«Суттєві зміни відбулися і щодо розміру протермінованої заборгованості. Тепер чітко встановлено, що на отримання субсидії не впливає заборгованість з оплати послуг до 340 грн», - додав Ігор Кобрин.

Розповів він і про зміни, що стосуються соціальних норматив на газ. Відтак, з 1 жовтня за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання на одну особу на місяць передбачено 3,4 куб. метра. Раніше це було 4,4 куб метрів. «Щодо ситуації із наявності газової плити та відсутності централізованого гарячого постачання і відстуності газового водонагрівача – це 5,4  куб. метра на одну особу в місяць за наявних раніше 7,1 куб. метрів. Також, якщо є газова плита та газовий водонагрівач – на особу визначили 10,5 куб метрів», - резюмував заступник начальника управління.  

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1191 перегляд
Loading...
Коментарі (0)