У Львові хочуть підняти вартість евакуювання автівок

5 жовтня 2018 - In Lviv
У Львові хочуть підняти вартість евакуювання автівок

Львівська міська рада звернулась до Кабміну за роз’ясненням, чи можуть органи місцевого самоврядування піднімати вартість евакуювання автомобілів-порушників ПДР. Про це сьогодні, 5 жовтня, розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Сьогодні у Львові вартість евакуювання транспортного засобу, вагою до 2 тонн, становить 722 грн, вагою до 2,5 тонн – 840 грн, вагою понад 3,5 тонни – 1020 грн. А за першу добу простою автомобіля на штрафмайданчику водій має заплатити 144 грн. Втім у мерії хочуть підняти вартість таких послуг.

«Всі ці суми є в роз’ясненнях Кабміну. Але зараз ми надіслали листа до Кабміну, аби дізнатись, яким чином мають діяти інспектори з паркування, і чи залишатиметься такий самий тариф (на евакуацію транспортних засобів, – ред.), чи міста матимуть право його змінювати. Адже при залученні приватних евакуаторів чи приватних осіб тарифи мали би бути більшими», – зазначив Юрій Діль.

За його словами, зараз у місті працюють два штрафмайданчики: на вул. Конюшинній, місткістю орієнтовно 200 автомобілів, та на вул. Сахарова близько на 60 машин.

«Але зараз розробляються ще два нові майданчики: в кінці вул. Личаківської і за межами міста, куди звозитимуть автомобілі, які простоюють на місці декілька років», – додав Юрій Діль.

Нагадаємо, у Львові сьогодні працюють лише 4 евакуатори, за допомогою яких патрульні в середньому за добу евакуйовують від 4 до 6 машин. Незважаючи на те, що міська рада планує купити ще дві такі машини, такої кількості є недостатньо для боротьби з порушниками ПДР, зокрема з неправильним паркуванням. Для того, щоб вивільнити центр міста від неправильно запаркованих автівок, які перешкоджають руху, потрібно 12 евакуаторів.

Як повідомляв Львівський портал, із 1 листопада у Львові запрацюють інспектори з паркування. Вони зможуть без присутності водія виписувати штрафи за стоянку на тротуарах, пішохідних переходах, на трамвайних коліях та в інших невстановлених місцях. Також вони будуть евакуйовувати автівки на штрафмайданчик.

Схожі статті:

ТранспортУ Львові поліція грубо порушила ПДР (фото)

ТранспортДАІ на Львівщині посилить боротьбу із порушниками

ТранспортПорошенко підписав закон про відеофіксацію порушень ПДР

КриміналСтосовно Юрія Зозулі проводиться службове розслідування

ТранспортРада запровадила відеофіксацію порушень ПДР

Loading...
Коментарі (0)