У Львові зросте тариф на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

10 лютого 2018 - In Lviv
У Львові зросте тариф на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 31.05.2011 № 561 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові індивідуально по кожному будинку». Про це інформує прес-служба ЛМР.

За словами Ірини Маруняк, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, коригування тарифів відбулося в частині заробітної плати.

«Пропонуємо внести зміни до рішення виконавчого комітету від 31.05.2011 № 561 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові індивідуально по кожному будинку», в частині зміни розміру мінімальної заробітної плати.

У діючому тарифі передбачена мінімальна зарплата 3200 грн. У зв’язку із прийняттям Закону «Про державний бюджет України», мінімальна заробітна плата з 1 січня 2018 року становить 3723 грн. Тому у цій частині відбувається корекція тарифу.

Оголошення про зміни подано в пресу. Зауважень немає. Пропонується ввести в дію новий тариф з 1 березня», – розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, тариф на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у м. Львові формується індивідуально по кожному будинку, тому розмір оплати за 1 м2 зросте мінімально від на 0,13 грн, максимально на 0,43 грн.

«Ми зробили аналіз, як зміниться тариф на квартплату в одно-, дво- і трикімнатній квартирі. Якщо взяти однокімнатну квартиру в Галицькому районі, то ціна зросте на 6,85 грн. Якщо це двокімнатна квартира – ціна зросте в середньому до 20 грн. Якщо говорити про трикімнатну квартиру – ціна зросте більше як 20 грн», – додала Ірина Маруняк.

Схожі статті:

ТранспортВідсьогодні проїзд у приміських і міжміських автобусах на Львівщині подорожчав на 27%

ТранспортПеревізники вимагають новий тариф, але ховають дані про пасажиропотік

ТранспортЗ завтрашнього дня тариф на проїзд у маршрутках Львова зросте до 4 грн

ТранспортЛьвів"ян закликали сьогодні влаштувати "день без маршруток"

ЕкономікаЛьвів, вода, лічильники – халяви немає

Рейтинг: 0 Голосів: 0 29130 переглядів
Loading...
Коментарі (0)